Da li pobjedom Rusije pada Kosovo?

И шта ће да буде када Варшава падне, нек падне Вашингтон?

Имаш историју па читај... Русе не интересује Балкан (сам отпадне ко зрела крушка), они имају свој геополитички вектор и неебу декаденцију, па се паркирају у Штокхолму, Берлину, Бечу или Паризу !!!

Ајде на читање...
 
U slucaju povratka srpske vojske na Kosovo i propasti americkog poretka, sta ce biti sa kosovskim Albancima? Vidite li da su oci cijelog svijeta uprte u razvoj situacije u Ukrajini. Islamski Svijet se odrijedio na strani Rusije, koja podrzava Palestinu, zajedno sa Iranom i cak NATO clanicom a to je Turska.
nema nista od toga, Srbija i Kosovo nemaju nikakvih dodirnih tacaka sa desavanjima kod Rusa

sem toga, eno Vucic sredio Siptarima bezvizni rezim, a uskoro dobijaju i mesto u Savetu Evrope

treba da mu podignu spomenik odma pored Bila Klintona

bar pola metra veci
 
neobicno mi je drago da su ljudi najzad shvatili da se Kim vraca Srbiji, tu ideju vam pisem godinu i vise unazad, tada to jos uvek niste mogli da zamislite a vidi sad, odjednom kapirate igru <3

nemam dobru prognozu za siptare, zapravo negde mi je onako zao jer znamo sta ih ceka....
mada oni nas nisu zalili...
mi cemo drugacije da ih pocistimo, biblijom, asimilacijom...
i batinama naravno.
 
neobicno mi je drago da su ljudi najzad shvatili da se Kim vraca Srbiji, tu ideju vam pisem godinu i vise unazad, tada to jos uvek niste mogli da zamislite a vidi sad, odjednom kapirate igru <3

nemam dobru prognozu za siptare, zapravo negde mi je onako zao jer znamo sta ih ceka....
mada oni nas nisu zalili...
mi cemo drugacije da ih pocistimo, biblijom, asimilacijom...
i batinama naravno.
Будућност Косовара:
Xinjiang_Re-education_Camp_Lop_County.jpg
 
Будућност Косовара:
Xinjiang_Re-education_Camp_Lop_County.jpg
ovo je ok za kamere, zvanicna prica

nezvanicno, kada se iskljuce kamere, npr sudice im ulica, teroriste i te junake ceka sudbina beogradskog asfalta, zna se koga prvo pustaju kada je rat, robijase, da zarade uslovnu, mozda i orden narodnog heroja...

a zna se ikako momci iz cz resavaju problem, siluju ga. tako da, ako ozbiljno razmatramo sudbinu terorista a znamo da zivimo u mafijaskoj drzavi koja resava problem mafi metodama.

mozda gresim, mozda vidim previse crnog za siptare. mozda postoji neki veseliji nacin da se resi otimanje teritorije, paljenje manastira, otimanje organa, otimanje i ranjavanja dece,silovanja spkinja...

znam da su i hrv moderatori zabrinuti, nemate razlog da se brinete pa bar vi umete da konvertujete i veru i naciju preko noci, vama nista nije strano pa ce vam tako unuci imati pasose nikad vece Srbije.
 
U slucaju povratka srpske vojske na Kosovo i propasti americkog poretka, sta ce biti sa kosovskim Albancima? Vidite li da su oci cijelog svijeta uprte u razvoj situacije u Ukrajini. Islamski Svijet se odrijedio na strani Rusije, koja podrzava Palestinu, zajedno sa Iranom i cak NATO clanicom a to je Turska.
e ako se islamski svijet odredio prema Rusiji onda ti osta Kosovo drzava za vjeke vjekova I jos dobi prosirenje na Bujanovac I okolinu. A RS se ukinu. ej billion muslimana su billion. Treba nagraditi Saveznike i odrazavati te veze. Scenario tacan samo ukoliko se islamski svijet odredio tako.
 
Sigurno je da se stvara novi poredak u svetu. Ovo što sad zovemo Zapad i nasuprot Rusi, Kinezi sa saveznicima koji nisu beznačajni. Brzo ćemo saznati, najviše pet godina, kakav će odnos biti među njima. Da li možemo toliko balansirati...
Не мора да значи да нас било ко воли, али Русија и Кина ће увек прихватити нове савезнике, посебно ако имају историјске везе са тим савезником.
 
nema nista od toga, Srbija i Kosovo nemaju nikakvih dodirnih tacaka sa desavanjima kod Rusa

sem toga, eno Vucic sredio Siptarima bezvizni rezim, a uskoro dobijaju i mesto u Savetu Evrope

treba da mu podignu spomenik odma pored Bila Klintona

bar pola metra veci
Šta bulazniš bre! Srbija nije članica Saveta Evrope, i nema nikakvog uticaja na odluke. :kafa:
 
To nijesu evropske vrijednosti. Mislim da je dobro za evropsku stabilnost da se ujedinite. Ipak vecina Kosova voli srbijanski keks i proizvode, a vecina u BGD voli kosovsku marihijanu. Nemate bliznje
Marihuana vise nije IN, kabasta roba za transport, za uzgoj iziskuje povrsinu, klimatske uvjete itd. a i cena vise nije isplatljiva. Heroin, amfetamin, crack, poppers itd to je danasnjica … Na Bgd. splavovima to je jako trazeno ide ko halva, valjda sto je made in Kosovo
 
Marihuana vise nije IN, kabasta roba za transport, za uzgoj iziskuje povrsinu, klimatske uvjete itd. a i cena vise nije isplatljiva. Heroin, amfetamin, crack, poppers itd to je danasnjica … Na Bgd. splavovima to je jako trazeno ide ko halva, valjda sto je made in Kosovo

Tako je, i vole djeca i momci Dua Lipu, ona bi mogla zapjevat koju Vucicu u Beograd u znak zajednistva.
 
Побједом Русије не пада Косово већ албанске лажнодржавне институције на Косову. Не везујмо термин Косово за шиптаре јер ни Косово ни Метохија немају никакво значење на шиптарском језику.
 
resenje je u konfederaciji.Iako mislim da ce se svest albanaca promeniti kada se oslobode americke sotonske propagande. Svakako su uz Srbiju albanci jaci i prosperitetniji nego sa sadasnjim statusom "topovskog mesa" za americke interese.
Конфедерсција и давање све власти шиптарима би опет отерало све србе са ким
 
Jedini siguran nacin da se povrati Kosovo, a da Srbija ne bude potpuno unistena, bi bilo da Rusija da Srbiji nuklearku i da Srbija krene blickrig na Pristinu. Cijela evropa i svijet osim Rusije i Kine bi bacali sankcije na Srbiju, i stanovnici Srbije ne bi mogli ni izaci iz Srbije, ali bi imala Kosovo. Vjerovatno bi i raspisali Hag potjernice za Vucica, Vulina itd za ratne zlocine. Mozda bi bile albanske teroroisticke akcije po Beogradu itd.

Isto bi bilo bojkot svega srpskog u cijelom svijetu. Zabrana Djokovica, Nikole Jokica, tesla auta itd.
Дада, бацимо атомку на Приштину и побијемо све Србе у Грачаници и Косову Пољу, озрачимо цело КиМ, Црну Гору, делове Македоније и јужну централну Србију, и сви помремо
 

Back
Top