Da li plaćate Odvodnjavanje?

Poruka
9.423
Kao što kaže sam naslov.
Da li dobijate račun za plaćanje Odvodnjavanja?
I da li ga uredno plaćate?
Što to je odvodnjavanje? Odvodnja?
Kod nas u Hrvatskoj se odvodnja plaća u cijeni vode, kao i pročišćavanje vode. Ne dobijaju se posebni računi za to.
Ja plaćam odvodnju 37.5din po kubiku potrošene vode. Pročišćavanje je oko 36.9din po kubiku potrošene vode.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.629
Što to je odvodnjavanje? Odvodnja?
Kod nas u Hrvatskoj se odvodnja plaća u cijeni vode, kao i pročišćavanje vode. Ne dobijaju se posebni računi za to.
Ja plaćam odvodnju 37.5din po kubiku potrošene vode. Pročišćavanje je oko 36.9din po kubiku potrošene vode.
Pazi ..Ne Kanalizacija u sklopu računa .
.Znaš -Vodovod i kanalizacija .
Nego baš poseban termin-Odvodnjavanje , kada ti naplaćuju što kiša koja ti padne u dvorište odlazi
u Kanalizaciju , na primer..I ostale gluposti.

Poruka
9.423
Pazi ..Ne Kanalizacija u sklopu računa .
.Znaš -Vodovod i kanalizacija .
Nego baš poseban termin-Odvodnjavanje , kada ti naplaćuju što kiša koja ti padne u dvorište odlazi
u Kanalizaciju , na primer..I ostale gluposti.
Aha. To bi kod nas onda bilo vodna naknada. Ja to plaćam oko 195din mjesečno. Plaća se zajedno sa komunalnom naknadom koja iznosi oko 375din. Zajedno ukupno 570din.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.