Da li placate da vam ljudi dodju na slavu?

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.703
Djurdjevdan je brojna slava.
E sad jedan od mojih poznanika se dosetio , da ne bi bilo natezanja ne mogu u 17 dolazim u 21, a covek zeli da zavrsi sve do 21, a ne da gura do 00, pa mu je ovo druga sezona da daje poklone na slavi i naravno dobra klopa...

Posto zivi u predgradju, zna na sta se loze lokalci , i prosle godine je bio set casa 6x za matorce koji pocinju slavu u 14h, a bluetooth slusalice za mladje koji pocinju slavu tj rucak u 17h...
Pri tome ovi prvi ostaju koliko hoce...jer taman vide decu poznanika koje nisu videli dugo..

Mislim da ne nabavlja skupo posto nabavi to preko kompenzacije ili tako nesto...
A istovremeno nema natezanja sa nekim popularnijim komsijama, a ima ih gomila pa neko ode prvo kod onog pa juri kod ovog i tako svi se setaju do kasno u noc...
Ovako uredi da se krece od njega, pa gde se zavrsi...
 
Da li sam ja ovo dobro shvatio... kud mu pola kvarta dodje mukte zderati, on im jos pokloni stvari?
Da li je taj tvoj poznanik utekao iz Laze?
Kad ide nek ide, ali kontrolise svoje okruzenje..
Jesi nekad pravio svadbu, i jel ti dosli padobranci, jesu...
Tako dodje, neko slucajan, nepoznat, ovo ili ono , desi se...
Ja sam bio padobranac na svadbi , da me ubijes ne znam kako i zasto , znam da me je doveo skolski drugar, a niti znam ko je bio mlada a ko mladozenja ni ko domacin...
Znam gde je avlija, ali to je stvar mog orjentisanja i pamcenja..

Znam samo da su me odmah prihvatili , iako sam nesto trebao da na kratko odradim...verovatno mom drugu pa nam je trebao neko ko je bio na svadbi..
 

Back
Top