Da li... pitanje za forumaša ispod

Imao sam nekad davno, sada ne...Samo me probudi petao u cvrstom stanju...

Da li vam smeta kad devojka ima mnogo slike i punu listu facebook prijatelja...?

Da li bi verovali u vezi takvoj devojci, i takodje ako je je bila kratko foto model da li bi mogi da budete s njom i da joj verujete...?

Da li bi vam bio problem da vidite i gledate komentare, koplimente na njene slike i njene uspomene fotografije sa nekim sumnjivim prijateljima koji doduse kao imaju vezu uz komentar naslov na uspomenu slike (Maca iz pakla)?
 
1. Smeta mi.
2. Ne bih joj verovao. Ne bih bio sa foto modelom. Nikad.
3. Nije mi problem. Ljudi mogu svašta da pišu. Sve dok nije vređanje je okej. Čak možemo zajedno da se smejemo njihovim komentarima.

1. Da li ste gledali seriju Witcher i koliko vam se dopada?
2. Da li volite šah i zašto ne? :mrgreen:
 
1. Smeta mi.
2. Ne bih joj verovao. Ne bih bio sa foto modelom. Nikad.
3. Nije mi problem. Ljudi mogu svašta da pišu. Sve dok nije vređanje je okej. Čak možemo zajedno da se smejemo njihovim komentarima.

1. Da li ste gledali seriju Witcher i koliko vam se dopada?
2. Da li volite šah i zašto ne? :mrgreen:
Naravno da sam gledao i dopada mi se jer sam igrao sve igrice i procitao knjigu, izbor glumaca ne bas ali ok...Takodje mi se svidja lik jer je totalni ja kad se trudim da iskljucim emocije i kad ih iskljucim u budem onako malo mrzovoljan i besan...A i avatar mi je takav..🙂

Bio mi je interesantan u osnovnoj skoli sada ne...Zasto nemam poima...


1.Da li biste verovali bivsem foto modelu sa veoma kratkom karijerom...Trenutno peva u bendu ali to meni ne smeta...

2.Konkretnije da ona izbaci uspomenu sliku pre 3 godina staru uz komentar (Maca iz pakla) kao proslo 3 gid i tuzan smajli a lik odgovara komentarom koji je doduse y vezi nedostajes mi maco iz pakla nadam se da cu te uskoro videti...?
 
Naravno da sam gledao i dopada mi se jer sam igrao sve igrice i procitao knjigu, izbor glumaca ne bas ali ok...Takodje mi se svidja lik jer je totalni ja kad se trudim da iskljucim emocije i kad ih iskljucim u budem onako malo mrzovoljan i besan...A i avatar mi je takav..🙂

Bio mi je interesantan u osnovnoj skoli sada ne...Zasto nemam poima...


1.Da li biste verovali bivsem foto modelu sa veoma kratkom karijerom...Trenutno peva u bendu ali to meni ne smeta...

2.Konkretnije da ona izbaci uspomenu sliku pre 3 godina staru uz komentar (Maca iz pakla) kao proslo 3 gid i tuzan smajli a lik odgovara komentarom koji je doduse y vezi nedostajes mi maco iz pakla nadam se da cu te uskoro videti...?
I ja obožavam Witchera. Na žalost nisam igrao igre, a pročitao sam samo jednu knjigu ali na osnovu serije cenim da je jako dobro. Pozabaviću se knjigama u budućnosti.

1. Hmmm. Ne verujem foto modelima.
2. E ako je takav komentar u pitanju onda je to malo problematično. Mislim, nisam ekspert za ljubavne veze. To je za ljis pitanje. Ali lično mi se ne bi svidelo ništa takvo.

1. Da li volite nes kafice sa ukusom banane, pomorandže?
2. Da li znate za ERB (Epic rap battles of history) i ako da, koje su vam omiljene?
 

Back
Top