Quantcast

Da li "pishkate firnajz" 2; Molim za malo paznje!

• Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja

Sport_Billy

Primećen član
Poruka
623
Kopao sam malko po literaturi, zvanicnoj i nezvanicnoj, u vreme kada sam istrazivao famoznu tacku G. Zenska ejakulacija se cesto preplice sa pominjanjem stimulacije G tacke, samo Aleksej, moram da te razocaram, u istoj toj literaturi se bez razlika navodi da se zenski ejakulat sastoji uglavnom od mokrace, ne iskljucivo od, ali vecim delom....

A

Aleksej_BASO

Gost
Sport_Billy:
Kopao sam malko po literaturi, zvanicnoj i nezvanicnoj, u vreme kada sam istrazivao famoznu tacku G. Zenska ejakulacija se cesto preplice sa pominjanjem stimulacije G tacke, samo Aleksej, moram da te razocaram, u istoj toj literaturi se bez razlika navodi da se zenski ejakulat sastoji uglavnom od mokrace, ne iskljucivo od, ali vecim delom....

Hmmmm Nemoguce...

Nema apsolutno nikakav miris!

Hm, yebi ga to jeste malo bzvz... Jer onda.... Nebitno.

A

Aleksej_BASO

Gost
Vidis kad razmisljam ima nesto u tome....

Jer oan riba sto sam je gledao na kompu kad sam ponovo izvukao ovu temu, je izbacivala "firnajz" nekako cudno.

Kao da je izbacivala kroz onu malu ripicu u pici kroz koju se piski... (ja bar mislim da se piski na posebnu rupicu i maci, a u glavnu rupu se gura pajsla!!!??? )

Eh sad sam se malo skenjao... A bas me je fasciniralo to piskanje firnajza......

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.