Da li penis može da se polomi?

Da li volite sex bez ili sa kondomom?

• Sa

• Bez

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Divus

Obećava
Poruka
51
Da, na zalost, moze da se polomi. Provereno znam devojku koja je frajeru polomila, imali su divlji sex, kojeg se on posle nerado secao jer godinu dana nije covek funkcionisao kako treba sto zbog povrede sto zbog soka i stresa. ako ne verujete slobodno pitajte nekog doktora. Uostalom to sam par puta isto procitala u novinama, al dok nisam cula za ovaj slucaj mislila sam da se to retkoooooo desava.

Peta W.

Poznat
Poruka
9.788
cvele2:
Jel čitate časopis Bravo? Moj drugar je pročitao u jednom broju da je to moguće, mada smatram da je to glupost!
Jbg cvele... bravo chasopis je za predteen uzrast... ne veruj mnogo novinama... tamo pishe i da je bash extra ukombinovati ljubichasto i zhuto i da je najmodernija garderoba u Mangu, najkvalitetnija u Terranovoj.... :roll: Gde bi nam bio kraj da verujemo u to... nego,ne znam shta da ti kazhem...ja nisam chula za to,a ti ako te bash jako interesuje... - probaj,pa cesh znati iz prve ruke..i obavezno nam javi. :wink:

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Peta W.:
Jbg cvele... bravo chasopis je za predteen uzrast... ne veruj mnogo novinama... tamo pishe i da je bash extra ukombinovati ljubichasto i zhuto i da je najmodernija garderoba u Mangu, najkvalitetnija u Terranovoj.... :roll: Gde bi nam bio kraj da verujemo u to... nego,ne znam shta da ti kazhem...ja nisam chula za to,a ti ako te bash jako interesuje... - probaj,pa cesh znati iz prve ruke..i obavezno nam javi. :wink:

Evo upravo pokušavam .... još malo ..... JOŠ MALOOO ... (krc):shock::shock::shock::shock::shock:
IIJJJAAOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

RACE MASTER

Domaćin
Poruka
4.646
cvele2:
Po meni čista glupost jer tu nema šta da se lomi. Ali ipak postoje dve varijante:
1. Da se prekinu neki krvni sudovi tako da se erekcija smanji.
2. Da se ugruvaju neka tkiva.
Za treći slučaj ne znam. Ako neko zna pametan i logičan odgovor, rado ću ga saslušati!
Definitivno može da se polomi.Telo penisa je obavijeno jednom čvrstom opnom,koja se u erekciji jako istanji(rastegne) i prlikom sex. odnosa,ako je on žustar,može doći do pucanja te opne i preloma penisa,pod dejstvom tupe sile tj. tereta(ti sad zamisli koja je to poza).Mora se odmah kod urologa i može se izlečiti.

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.251
tipichna klinichka slika..tokom vaginalnog odnosa, dok je zena na mushkarcu..penis isklizne iz vagine i udari u zeninu stidnu kost...
drugi scenario..na stolu..mushkarac u dominantnom polozaju..tokom odnosa penis isklizne iz vagine i udari o ivicu stola...chuje se krckanje, pucanje..nakon cega odmah dolazi do opushtanja penisa..bol moze biti minimalna ili vrlo jaka..obichno dobije izgled slova 's'...

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.516
mozhesh i da ishchashish muda.

ja sam chitao da je neki lik nosio dzak, i digo mu se na komshinicu or samting, ispustio dzak i krrrrrc.
slomio ga na neku foru. znam da je iz prve nelogichno, poshto je Djole mishicj a ne kost, al ono.... uzmite glinu, zagrejte je i slomite. isto tako uzmete Djokicu, zagrejete ga i slomite :P

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Keeper:
mozhesh i da ishchashish muda.

ja sam chitao da je neki lik nosio dzak, i digo mu se na komshinicu or samting, ispustio dzak i krrrrrc.
slomio ga na neku foru. znam da je iz prve nelogichno, poshto je Djole mishicj a ne kost, al ono.... uzmite glinu, zagrejte je i slomite. isto tako uzmete Djokicu, zagrejete ga i slomite :P
Mislim da ovo možemo nazvati nesrećom u sreći! :lol::lol:
Kako li ... mora da mnogo boli! :roll::roll:
Kladim se da je posle toga zamrzeo tu komšiku ili šta već!:wink::wink:

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Ova je tema... Baš... Ono... Za razmišljanje... :confused:
broken_penis.jpg

natali

Obećava
Poruka
69
cvele2:
Po meni čista glupost jer tu nema šta da se lomi. Ali ipak postoje dve varijante:
1. Da se prekinu neki krvni sudovi tako da se erekcija smanji.
2. Da se ugruvaju neka tkiva.
Za treći slučaj ne znam. Ako neko zna pametan i logičan odgovor, rado ću ga saslušati!
Uopste ne savetujem da ga neko slomi pa u gips jeste obim u gipsu veci ali ima bolji nacin da se nesto postigne evo vic: Posli baba i deda na stocni pijac da kupe tele medjutim dedi se pripiski i ode u kupatilo baba vice ajde matiri gde si on iz vc kuka joooj ujela ga pcela za k.... sav nadut pred babu baba kaze njemu mani tele kupuj pcele.NARAVOUCENIJE bolje ga uvaliti u kosnicu nego slomiti.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.