Da li pamtite prvog zauvek?

Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.Ja nisam drolja i ne verujem da cu jos njih promeniti a i ako budem to nece biti velika cifra tako da prvog nikada necu zaboraviti
 
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.Ja nisam drolja i ne verujem da cu jos njih promeniti a i ako budem to nece biti velika cifra tako da prvog nikada necu zaboraviti

Blago tebi sto si jos uvek sa prvim deckom.

Samo , da li je neko drolja , kako ti kazes, ili ne , ne meri se kolicinom momaka koje neko promeni.

A to koliko ces ih promeniti, pa eto to nikad ne znas kao sto ne znas sta ti zivot donosi.
 
blondi:
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.


:shock: :shock: :shock:
zar nije ovo tvoj post ???????????????
nešto se tu ne uklapa :? :? :?

Sub 28 jun 2003 17:40
TOPIC: lepa,pametna,bogata...
M_A_R_I_J_A:
a ne mogu da nadjem NORMALNOG decka koji lepo izgleda

Ups !!! :evil: :evil:
 
blondi:
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.


:shock: :shock: :shock:
zar nije ovo tvoj post ???????????????
nešto se tu ne uklapa :? :? :?

Sub 28 jun 2003 17:40
TOPIC: lepa,pametna,bogata...
M_A_R_I_J_A:
a ne mogu da nadjem NORMALNOG decka koji lepo izgleda

Bem ti blondi, pretece me... :lol: :lol: :lol:
 
Cuj da li ga pamtim... ne mogu da se odlepim od njega ... tri godine smo u vezi...A nije nam bajno...
samo sam u strahu kako necu biti tako opustena pred nekim drugim...
I iskreno zaboravila sam kako je to muvati se....
i sve te nezne reci...


:?
 
Pamtim, naravno, ali ne zbog sexa,vec pamtim njega i vreme naseg zabavljanja.Nisam dozivela taj prvi put kao sto devojke to dozivljavaju na neki poseban trenutak,mislim jesam, ali nisma dizala bauk oko toga. Jednostavno desilo se, i bilo mi je drago zato sto sam ga volela. Nista spektakularno. pojma nemem,mozda samnom nesto nije u redu,ko zna...
 
Gazdarica:
Sergej:
hm,
Znate li kako žene kažu?
-Samo je jedan prvi, svi ostali su DRUGI!
Ja vise volim reci - Nije umijece biti prvi. Umijece je biti posljednji... :wink:
Gazdarice, ote mi riječ iz usta. To je i moje geslo.
Drugo, meni su veče drolje one koje rade sve osim sexa a radi toga da bi neko rekao da su nevine. Poštenija mi je ona cura koja nije nevine, a koja spava po svojim željama, kad misli da to treba. Tada je poštena i pred sobom i pred Bogom.
A ja sam PRVI PUtto uradila relativno kasno u odnosu na današnji trend iz prostog razloga što mi dosadilo da budem nevina . I ne mogu to zaboraviti jer je to dio moje prošlosti, samo po sebi se usjeće u sjećanja a da se toga sjećam sa emocijama- bože saćuvaj. Jednostavno se samo sjećam. Mora da bi mi trebala biti smanjena moć rasuđivanja kada se nebi sjećala prvog.
 

Back
Top