Da li pamtite prvog zauvek?

M

M_A_R_I_J_A

Gost
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.Ja nisam drolja i ne verujem da cu jos njih promeniti a i ako budem to nece biti velika cifra tako da prvog nikada necu zaboraviti

vila_raviojla

Primećen član
Poruka
539
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.Ja nisam drolja i ne verujem da cu jos njih promeniti a i ako budem to nece biti velika cifra tako da prvog nikada necu zaboraviti

Blago tebi sto si jos uvek sa prvim deckom.

Samo , da li je neko drolja , kako ti kazes, ili ne , ne meri se kolicinom momaka koje neko promeni.

A to koliko ces ih promeniti, pa eto to nikad ne znas kao sto ne znas sta ti zivot donosi.

Mako

Primećen član
Poruka
715
blondi:
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.

:shock: :shock: :shock:
zar nije ovo tvoj post ???????????????
nešto se tu ne uklapa :? :? :?

Sub 28 jun 2003 17:40
TOPIC: lepa,pametna,bogata...
M_A_R_I_J_A:
a ne mogu da nadjem NORMALNOG decka koji lepo izgleda

Ups !!! :evil: :evil:

Gost118

Elita
Poruka
22.412
blondi:
M_A_R_I_J_A:
Ja sam vec 4 godine sa jednim deckom a on mi je ujedno i prvi tako da nema sanse da ga zaboravim.

:shock: :shock: :shock:
zar nije ovo tvoj post ???????????????
nešto se tu ne uklapa :? :? :?

Sub 28 jun 2003 17:40
TOPIC: lepa,pametna,bogata...
M_A_R_I_J_A:
a ne mogu da nadjem NORMALNOG decka koji lepo izgleda

Bem ti blondi, pretece me... :lol: :lol: :lol:

K

Kalisa

Gost
Cuj da li ga pamtim... ne mogu da se odlepim od njega ... tri godine smo u vezi...A nije nam bajno...
samo sam u strahu kako necu biti tako opustena pred nekim drugim...
I iskreno zaboravila sam kako je to muvati se....
i sve te nezne reci...

:?

Koko

Zainteresovan član
Poruka
387
Pamtim, naravno, ali ne zbog sexa,vec pamtim njega i vreme naseg zabavljanja.Nisam dozivela taj prvi put kao sto devojke to dozivljavaju na neki poseban trenutak,mislim jesam, ali nisma dizala bauk oko toga. Jednostavno desilo se, i bilo mi je drago zato sto sam ga volela. Nista spektakularno. pojma nemem,mozda samnom nesto nije u redu,ko zna...

Gost
Gazdarica:
Sergej:
hm,
Znate li kako žene kažu?
-Samo je jedan prvi, svi ostali su DRUGI!
Ja vise volim reci - Nije umijece biti prvi. Umijece je biti posljednji... :wink:
Gazdarice, ote mi riječ iz usta. To je i moje geslo.
Drugo, meni su veče drolje one koje rade sve osim sexa a radi toga da bi neko rekao da su nevine. Poštenija mi je ona cura koja nije nevine, a koja spava po svojim željama, kad misli da to treba. Tada je poštena i pred sobom i pred Bogom.
A ja sam PRVI PUtto uradila relativno kasno u odnosu na današnji trend iz prostog razloga što mi dosadilo da budem nevina . I ne mogu to zaboraviti jer je to dio moje prošlosti, samo po sebi se usjeće u sjećanja a da se toga sjećam sa emocijama- bože saćuvaj. Jednostavno se samo sjećam. Mora da bi mi trebala biti smanjena moć rasuđivanja kada se nebi sjećala prvog.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.