Da li ovakvo ponasanje rezima moze da izazove gradjanski rat u Srbiji?

Da li ovakvo ponasanje rezima moze da izazove gradjanski rat?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.366
Danas u Srbiji vlada nevidjena REPRESIJA I TEROR prema svima koji drugacije misle od sadasnje vlasti Demokratske Stranke

Patriotski i desnicarski orijentisanim gradjanima su zabranjena osnovna ljudska i gradjanska prava kao pravo na okupljanje i pravo na protest

A u slucaju da se okupe rezim Borisa Tadica nas srpski narod hapsi i brzopotezno osudjuje na kazne zatvora

Ovakve stvari i represija koju sprovodi jedna strana nad jednim delom gradjana jedne zemlje se u velikom broju slucajeva zavrsava pobunom revolucijom i gradjanskim ratom.

Ja ne zelim da do toga dodje, ali ne mogu da budem slep i gluv i da ne vidim kuda sve ovo sto radi DS vodi.

Istovremeno u Novom Pazaru bosnjaci organizuju skupove protiv drzave Srbije , na jednom slave pobedu Turske protiv Srbije, i vicu ovo je Turska nikad Srbija , na drugom traze da se zaustavi izgradnja obdanista, gadjaju policiju kamenicama i crepovima, otimaju im pistolje I NIKOM NISTA NIKO NE ZAVRSI U ZATVORU - a skupovi naravno NISU BILI PRIJAVLJENI

Albanci u Presevu i Bujanovcu slave dan tzv "zastave" i kace na institucije drzave Srbije zastavu druge drzave tj Albanije I NIKOM NISTA

A Srbi u Beogradu, ako slucajno protestvuju protiv vlasti ili b92 , ako razviju srpsku zastavu na terazijama, ako protestvuju protiv pederijastrije koju i rezim promovise - BIVAJU UHAPSENI I OSUDJENI

Cak je vracen i verbalni delikt kao krivicno delo - pa u slucaju da neko javno kaze kako se ne slaze sa progiranjem bolestina od strane vlasti biva krivicno gonjen ko sto Tadicev rezim trazi od Amfilohija kao visokog crkvenog velikodostojnika da se izvini pederima inace mu preti zatvor.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne mogu da tvrdim, ali nekome će svakako u jednom trenutku da padne klapna i onda će biti tuče.
Po pravilu, ako se materijalno živi loše, kao kod nas, a pored toga još se udari i na ograničavanje slobode govora i ispoljavanja ubeđenja - tu nešto mora da pukne.
Pametan diktator mora da ima sluha, jer ako ne bude popuštao ventile desiće se eksplozija.
A ovi zavrću na svim stranama.
Ljude boli nepravda (pravda = istina), dakle laž je ta koja će nas uvesti u najdublji problem ikada.
Gledamo na dnevniku kako mumificirani tajkun zarađuje milijarde evra ostavljajući dug od 300 miliona evra, a odmah posle toga čoveka koji je izbačen iz stana zbog dugovanja od par hiljada dinara?
Pa vidi, iebali su ježa u leđa.
 
Не би било лоше да се крене у физички обрачун са ДС и политиком коју спроводи ЕУ мафија у Србији. То би било једино делотворно. Они су силом дошли на власт(НАТО агресијом `99), власт одржавају силом(као што можемо видети у овим хапшењима), па ће има се власт одузети само силом.
 
Ne mogu da tvrdim, ali nekome će svakako u jednom trenutku da padne klapna i onda će biti tuče.
Po pravilu, ako se materijalno živi loše, kao kod nas, a pored toga još se udari i na ograničavanje slobode govora i ispoljavanja ubeđenja - tu nešto mora da pukne.
Pametan diktator mora da ima sluha, jer ako ne bude popuštao ventile desiće se eksplozija.
A ovi zavrću na svim stranama.
Ljude boli nepravda (pravda = istina), dakle laž je ta koja će nas uvesti u najdublji problem ikada.
Gledamo na dnevniku kako mumificirani tajkun zarađuje milijarde evra ostavljajući dug od 300 miliona evra, a odmah posle toga čoveka koji je izbačen iz stana zbog dugovanja od par hiljada dinara?
Pa vidi, iebali su ježa u leđa.

upravo to i ja tvrdim

ovakva represija se narocito u kombinaciji sa opstom bedom u zemlji i veoma teskim zivotom obaavezno zavrsava revolucijom i gradjanskim ratom.
 
ma kako da nije....ti ameri cim ustanu ujutru smisljaju kako ce da zayebu srbe...

a inace sloboda govora nije ugrozena....evo npr ti trabunjas gluposti ovde po forumu

po ceo dan, :lol: pa ti niko ne brani

ovaj forum je na serveru u inostranstvu . drugo da li ja mogu da slobodno izrazavam svoje misljenje javno u beogradu, organizujem neki skup ?

NE MOGU - rezim sve takve skupove unapred zabranjuje a u slucaju da se gradjani skupe hapsi ih i automatski osudjuje na robiju

TO JE FASIZAM - jer samo u fasizmu i nacizmu GRADJANI NEMAJU PRAVO NA SLOBODU MISLJENJA SLOBODU PROTESTA I SLOBODU OKUPLJANJA
 
nikad u istoriji nije bila veca beda i represija nego pod Milosevicem, pa nije bilo gradjanskog rata....

prema tome...tema ti je glupa

danas je mnogo puta veca beda u srbiji nego za vreme milosevica

danas u srbiji ljudi umiru bukvalno od gladi dok 90tih niko nije umro od gladi

evo samo sta se desilo u poslednje 3 godine vladavine sadasnjeg antisrpskog nedemokratskog rezima DS i Tadica

hleb 25,00din---55,00din
ulje-65,00din-140
secer 60,00din-115,00din
brasno 25,00din--55,00din
struja 1kw/cas-3,1din-6,4din
mleko 1,6%kravica-65,00din-98,00din
jaja 1kom-6,00din--13,00din
kafa 100g 55,00din-80,00din---
a da
plate "obicnom svetu" su pale za 35%!

prosecna plata je u maju 2008 bila 450 evra a danas samo 300 evra!

Drugo ti si pripadnik ovog antisrpskog rezima koji sprovodi najgoru mogucu represiju i totalitarizam tako da se tvoje misljenje ne racuna.

Samo zelim da ti kazem jedno - ne bio ja u kozi tebe i tvojih drugara kad u Srbiji "pukne"

nayebali ste brajko samo sto toga jos niste svesni. narod je zeljan pravde i da iskali svoj bes na nekome za opstu bedu beznadje i bezperspektivnost svog zivota. Taj neko bicete vi iz Demokratske Stranke, vi koji Srbijom vladate 11 godina duze nego Milosevic.
 
upravo to i ja tvrdim

ovakva represija se narocito u kombinaciji sa opstom bedom u zemlji i veoma teskim zivotom obaavezno zavrsava revolucijom i gradjanskim ratom.

Mislim da postoji realna opasnost od masovnih nereda, ali da Srbin Srbina gleda preko nisana zarad odbrane evropskih vrednosti i Evroatlantskih integracija, bilo bi krajnje ludilo, koje bi separatisticki nastrojene manjine jedva docekale da pod parolom ugrozenosti prizovu stranu vojnu zastitu makar na podrucju gde oni zive.
Bez ozira ko bi u takvom sukobu pobedio, Srbija bi sigurno izgubila opet deo teritorije.
Inace ne vidim ko bi stao u oruzanu odbranu rezima osim mozda 30% policije.
 
Ne mogu da tvrdim, ali nekome će svakako u jednom trenutku da padne klapna i onda će biti tuče.
Po pravilu, ako se materijalno živi loše, kao kod nas, a pored toga još se udari i na ograničavanje slobode govora i ispoljavanja ubeđenja - tu nešto mora da pukne.
Pametan diktator mora da ima sluha, jer ako ne bude popuštao ventile desiće se eksplozija.
A ovi zavrću na svim stranama.
Ljude boli nepravda (pravda = istina), dakle laž je ta koja će nas uvesti u najdublji problem ikada.
Gledamo na dnevniku kako mumificirani tajkun zarađuje milijarde evra ostavljajući dug od 300 miliona evra, a odmah posle toga čoveka koji je izbačen iz stana zbog dugovanja od par hiljada dinara?
Pa vidi, iebali su ježa u leđa
.

Posebno što pola zemlje ne radi.
 
juce gledam cvetkovic najavljuje da ce rezim dati pare za 900.000 korisnika kredita tako da 2 godine placaju duplo manju ratu

kako je tako nesto u ekonomiji nemoguce bez da se taj novac obezbedi na drugoj strani jasno je sta nam se sprema

sprema nam se da ce rezim povecati poreze i harace za ostatak od 6.1 miliona gradjana srbije da bi prikupio sredstva za kredite ovih 900.000 ljudi

to neminovno mora da vodi u nerede anarhiju a moguce vrlo i u gradjanski rat ako snage budu priblizno jednake
 
Ljudi moji, bez ikakve namere da vređam, ali ukoliko jedan mlitavi DS uspe da izazove građanski rat u Srbiji, onda nam i ne treba ništa bolje nego da se poseremo po sred Srbije i da se svi poubijamo.

Mada, nije Tadić Sloba pa da izaziva ratove :mrgreen:

odgovori mi , kako se zavrasvaju situacije u zemljama gde imas opstu bedu i siromastvo u kombinaciji sa nedostatkom ljudskih i gradjanskih prava i represijom vlasti nad jednim delom gradjana

ja koliko znam istoriju i koliko citam - pre ili kasnije dodje do revolucije i gradjanskog rata.
 
odgovori mi , kako se zavrasvaju situacije u zemljama gde imas opstu bedu i siromastvo u kombinaciji sa nedostatkom ljudskih i gradjanskih prava i represijom vlasti nad jednim delom gradjana

ja koliko znam istoriju i koliko citam - pre ili kasnije dodje do revolucije i gradjanskog rata.

Podrazumevaš da bi se neko borio na strani DS-a... Narod sigurno ne bi, a ne bi više ni vojska ili policija.

Građanski rat znači da ti i ja uzmemo pušku i pucamo jedan po drugome. Ja to ne bih uradio, osim ako ti nisi sa puškom u mojoj kući, a ja znam da ti ne bi bio u mojoj kući s oružjem. Stoga, dokle god smo zdravi u glavi Tihi prijatelju, nema nama rata.
 
danas je mnogo puta veca beda u srbiji nego za vreme milosevica

danas u srbiji ljudi umiru bukvalno od gladi dok 90tih niko nije umro od gladi

evo samo sta se desilo u poslednje 3 godine vladavine sadasnjeg antisrpskog nedemokratskog rezima DS i Tadica

hleb 25,00din---55,00din
ulje-65,00din-140
secer 60,00din-115,00din
brasno 25,00din--55,00din
struja 1kw/cas-3,1din-6,4din
mleko 1,6%kravica-65,00din-98,00din
jaja 1kom-6,00din--13,00din
kafa 100g 55,00din-80,00din---
a da
plate "obicnom svetu" su pale za 35%!

prosecna plata je u maju 2008 bila 450 evra a danas samo 300 evra!

Drugo ti si pripadnik ovog antisrpskog rezima koji sprovodi najgoru mogucu represiju i totalitarizam tako da se tvoje misljenje ne racuna.

Samo zelim da ti kazem jedno - ne bio ja u kozi tebe i tvojih drugara kad u Srbiji "pukne"

nayebali ste brajko samo sto toga jos niste svesni. narod je zeljan pravde i da iskali svoj bes na nekome za opstu bedu beznadje i bezperspektivnost svog zivota. Taj neko bicete vi iz Demokratske Stranke, vi koji Srbijom vladate 11 godina duze nego Milosevic.

ha ha...sto sam ja pripadnik rezima...:lol:.... jel sto se ne slazem sa tvojim

stavovima
 
Podrazumevaš da bi se neko borio na strani DS-a... Narod sigurno ne bi, a ne bi više ni vojska ili policija.

Građanski rat znači da ti i ja uzmemo pušku i pucamo jedan po drugome. Ja to ne bih uradio, osim ako ti nisi sa puškom u mojoj kući, a ja znam da ti ne bi bio u mojoj kući s oružjem. Stoga, dokle god smo zdravi u glavi Tihi prijatelju, nema nama rata.

pa naravno da ce da se bore neki na strani DS-a

to su ovi sto su uvalili svoja dupeta u opstine, javna preduzeca, agencije za kuso i repato i slicno. Branice svoje privilegije, svoj polozaj i funkcije dok ce drugi koji nemaju za hleba , da se prehrane, deci kupe cokoladu napadati ovaj rezim koji im je unistio zivote u nameri da ga sruse

U svakom nedemokratskom totalitarnom rezimu imas klasu privilegovanih koji lepo zive pod tim rezimom i klasu obespravljenih.

Situacija u Srbiji danas je po meni kao situacija u Francuskoj pre francuske revolucije.

Imas jedan mali procenat elite i ultra bogatih , 1% srednje klase i ostatak naroda su siromasni bedni i obespravljeni.

I Tadic sa Cvetkovicem ,parafrazira Mariju Antoanetu govori narodu ko nema hleba nek jede kolace.
 
Ma zna se kako ce proci rezim Tadaja Tadiceskua. Scenario 1989 se ceka. Takodje OTPOR mora da nestane. A sto se tice NVO anti-srpskih, bolje bi bilo da beze, inace ce ih snaci mnogo gore nego sto je njihove lidere.
:lol:
internet_tough_guys.jpg
 
pa naravno da ce da se bore neki na strani DS-a

to su ovi sto su uvalili svoja dupeta u opstine, javna preduzeca, agencije za kuso i repato i slicno. Branice svoje privilegije, svoj polozaj i funkcije dok ce drugi koji nemaju za hleba , da se prehrane, deci kupe cokoladu napadati ovaj rezim koji im je unistio zivote u nameri da ga sruse

U svakom nedemokratskom totalitarnom rezimu imas klasu privilegovanih koji lepo zive pod tim rezimom i klasu obespravljenih.

Situacija u Srbiji danas je po meni kao situacija u Francuskoj pre francuske revolucije.

Imas jedan mali procenat elite i ultra bogatih , 1% srednje klase i ostatak naroda su siromasni bedni i obespravljeni.

I Tadic sa Cvetkovicem ,parafrazira Mariju Antoanetu govori narodu ko nema hleba nek jede kolace.
Pa Tihi, ako već znaš istoriju kao što se hvališ, onda znaš da se oni s privilegijama nikada ne bore, već za to njih rade siromasi.
Vidi, drugar, poseri se ti posred Pala, pa ako te ne koknu odmah možda ćeš imati priliku da se sam kokneš, a Srbiju lepo ostavi na miru.
Dosta nam je i ovih domaćih seratora, ne trebaju nam uvozni.
Osim ako ne smatraš da Pale JESU Srbija, u tom slučaju si svakako domaći serator.

Da se razumemo: serator sam što mislim da bi građanski rat između Srba bila smrtna presuda za Srbiju i što mislim da bi takvu Srbiju komotno mogli poslati đavolu?

OK :lol:
Sreća te sam serator
 

Back
Top