Da li nosite uske farmerke ?

Relativno uske..kako kad. I ne mislim mnogo. Šta prvo navučem
Screenshot_20260409_143516_File Manager +.jpg
 
Jednom prilikom sam bio prinuđen da se slikam u helankama da ne bih bio brisan po prijavama za ne znam šta već. Bolje su mi stajale nego što sam očekivao.
Dobro si prošao.
Zbog jedne sam u tangama spavao..molila
To kipi na sve strane
Mislim tada..ćuti i trpi, oslobodiće ona mene ubrzo ovih pertli i tako bi svaki put. Nije me dugo mučila
Moja osveta je bila slatka oboma..dalje 18+
Treba sve probati, život prekratak
🍻
 
Poslednja izmena:

Back
Top