- Poruka
- 44.621
Kakvu peglu, ne peglam. Ima raznih vrsta pantalona. Farmerke su za farmu i štalu, a trenerke su za trening i za po kući. Kad bih nosio trenerku po gradu, to bi mi bilo isto kao kad bih nosio pidžamu.
Kod nas u bosni su ovo hlace na peglu
I obavezno smo vodom kvasili pamucnu pelenu koju smo stavili na hlace i zatim peglale moleći boga da potrefimo faltu a ne zeznemo pa će domaćin imati dve falte
kapiraš sad? 



