Da li nosite uske farmerke ?

Kakvu peglu, ne peglam. Ima raznih vrsta pantalona. Farmerke su za farmu i štalu, a trenerke su za trening i za po kući. Kad bih nosio trenerku po gradu, to bi mi bilo isto kao kad bih nosio pidžamu.


Kod nas u bosni su ovo hlace na peglu

I obavezno smo vodom kvasili pamucnu pelenu koju smo stavili na hlace i zatim peglale moleći boga da potrefimo faltu a ne zeznemo pa će domaćin imati dve falte
IMG_1622.jpeg
 
To je takozvani skiny fit, ne ne nosim to, ali sad kad sam jos u zimskoj kilazi, sve farmerke koje imam bi mi tako stojale. Leti kad sam zgodan nosim slim fit, mada jesam to nisio kad sam bio mladji, al generalno manje nosim farmerke vise pantalone, posebno kad imaju malo elsatina pa je osecaj malo ko u trenerci.
Slik fit bi trebalo biti ovako nesto, i da volim da su dole uže.
NASH-5812_FMC_0b7dfa85-ff54-47c7-9afc-ca8fa79f3ef0.jpg
 

Back
Top