Da li nosite uske farmerke ?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.621
A?


IMG_1613.jpeg
 
Mene najvise zanima slic farmerki. Kao I porez na muskim gacama. Koristi li se to uopste? Ako neko I koristi kako to izvede? :think:
šlic na gaćama sam posl. put video pre jedno 25-30 god. a za šlic na farmerkama sta tu ima da ne bude jasno.... otkopčaš, izvadiš alatku, odradiš neku od aktivnosti čemu već služi, vratiš nazad i zakopčaš šlic! :rtfm:kapiraš sad? :think::mazi:
 

Back
Top