Da li nesto volite vise od sexa?

A ja volim kada me osvaja, kada me stomak zaboli dok razgovaramo telefonom, kada mi se koža naježi od SMS-a, kada nikako ne mogu da ga izbacim iz glave, kada me slučajno dotakne ispod koljena (to mi je erogena zona a on to zna) , kada se fol svađamo da nam nebi bilo dosadno, kada on navaljuje a ja se kobajagi branim.

He he... iznenadila bi se koliko bi te stomak zaboleo kad bih ja poceo da picam o svom fetisu: morbidnosti bez granica... Mnogo 'izdrzljivije' osobe su trazile lekarsku pomoc nakon nekoliko mojih morbidnih pricica...

SMS ne odobravam, jer bi neki dosli u iskusenje da polome 'their precioussssss' debilni telefon nakon citanja nekih od njih (mada bi im se koza 'najezila' kad bi shvatili sta su ucinili)...

:twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrav...

Sonya:
Hm,ja mislim da ne postoji nista lepse od sex-a...Ali sa nekim ko ti je vise nego bitan(da ne ponavljam onu rec kojom se svi frljaju)...
To je savrsenstvo,i mislim da je to kombinacija osecaja koje najvise volim recimo:zagrljaj+jedrenje na dasci+pogled sa Gardosa... :D

Bravo i skroz bravo!!!
Imao sam uzasno dugu vezu gde je svakodnevni sex pocheo da me zamara psihichki i fizichki...Nismo zajedno vec par meseci, ja sam se smuvao sa drugom, sa kojom sam imao savrshenu foru...Ona filmofil, kao ja...Izlezavanje, uzivanje uz ekran, kupanje, klopa - najbolji zez....Povremeni, ali retko dobar sex, koji traje satima, jer smo oboje maze, pa predigra ide u nedogled...Ona ode za USA, ja smoren kao magarac...Tachka...

Aha, to volis vise od seksa... dobro...

Ja jos ne mogu da se razlucim izmedju Toblerona i seksa... Oba su slatka, svako na svoj nacin... Ne, ipak je seks - the basic thing... Dobra cokolada je samo skupa zamena za seks ;) (dobro, po ceni se brzo anuliraju kad uzmes u obzir cenu Durexa, mislim ako bas mora sa kabanicom :lol: )

... imajte to na umu kad sledeci put sretnete debelu osobu ;) ... danas bas isao nesto do banke, a oni resili da puste neke kredite i sakupila se masa besposlicara koji samo iz yebene solidarnosti jos uvek imaju neki posao inace bi ih svako normalan proterao na ulicu, pa kad su videli da ih nece jos dugo trpeti, resili bar da uzmu kredit pa kud puklo da puklo... i dakle skupila se gomila bednih crva i pacenika, a od njih jedno 80% toliko podgojeno da je gotovo nekulturno izaci tako na ulicu... I onda shvatim da je velika zabluda da se u ovoj zemlji yebu na svakom cosku... Jok bre, ovde to nije videlo polni organ osobe suprotnog pola, sem na TV-u, godinama... A mnogi od tih muskih paramecijuma nisu vidli ni sopstven polni organ godinama... I posle se pitamo zasto nam je zemlja u ovakvom s(r)tanju - pa to bre sve seksualno isfrustrirano do granica nenormalnosti...
Pogadjate na sta ce potrositi svoje 'mukom poklonjene kredite'? Pa naravno - na cokoladu i TV pretplatu...

No, to je neka druga tema...

Čudno ...

Ima nešto što volim više od seksa.

Kajmak na vrućem glebu i paradajs,leti.
Čudno , ali da mogu da biram u trenutku , ili ovo ili ono , izabrao bih kajmak.

Sam sam sebe začudio ....Verovatno je zbog toga što znam da svaki seks će ako je izvestan , biti još izvesniji kad se oko njega potrudim .

Možda i zbog toga što sam sada gladan.

I seksa i kajmaka mogu do 5 puta dnevno , seks mi prija do 2-3 puta , a kajmak 1-2 puta, tako da bi nekom analizom ispalo da je ipak seks na prvom mestu, ali "ona" bi morala da čeka (makar to protumačila kao hedonizam sebičnjaka , a ja kao razumevanje hedonističkog hira sitnice jednog zaljubljenog muškarca)

A čudno , da nisam imao toliko često tu kombinaciju kad sam bio mali , a ni sad....Mada postoji refleks, ali otom potom...

Izvinjavam se svima koji su morali ovo da pročitaju.

Back