Da li neko zna koliko dugo se cuvaju dosijei vojnika?

Мислим да се чувају у Војном одсеку из ког си упућен на одслужење војног рока (Сада су то Регионални центри са својим подцентрима). Али није то досије у неком полицијском смислу. Мислим да се зове картон обучености и у њему се види за које си дужности обучен, где си служио војни рок и евентуално нека запажања (зависи од ажурности оног који је требао да га попуњава).
 

Back
Top