Da li neko želi u Južnu Ameriku?

Andrej84

Zainteresovan član
Poruka
155
Aj ako neko stvarno ide ili je isao da se cujemo preko nekog chata i sl da pitam za detalje i sveze informacije kako da doletim tamo. Nesto mi je, cini mi se memento pricao da se ide do Spanije pa odande do J.A ali bi mi trebao neko da mi objasni sve sitnice, i koliko to tacno kosta...
Moze i ovde da se napise, mene konkretno interesuje samo Kolumbija, nista drugo, ali slicno je sa ostalim zemljama valjda... Ne idem odmah, ali ne bih da cekam poslednji trenutak da se informisem. Moze i ovde neko da napise malo detaljnije kako izgleda i sta sve treba da se odleti tamo.

anainina

Početnik
Poruka
23
Ja zelim u Juznu Ameriku.
A najvise u Buenos Aries:think:
BUENOS_AIRES_AEREA1.JPG

Purple Rain

Primećen član
Poruka
746
Sasvim se slazem. Postoje razna drustva i razne anomalije karakteristicne za njih, kako ovde, tako i u Juznoj Americi.
Takodje, anomalije nisu ono sto opisuje jedno drustvo, vec ono sto je van granica definicije (inace ne bi bilo anomalija).
Sigurna sam da tamo ima predivnih stvari koje se mogu raditi i predivnih ljudi koji ih rade.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.