Quantcast

Da li neko koga blokiram/izbrisem sa Facebook-a zna da je blokiran, kako to podesiti?

sandz

Zainteresovan član
Poruka
135
Zelim da izbrisem ili blokiram neke ljude sa liste prijatelja, ali samo pod uslovom ako postoji mogucnost da ne saznaju da su izbrisani/blokirani. Na primer, ako ih blokiram ili uklonim sa liste, da li ce moci da zakljuce da sam ih izbrisala? Da li moze nesto da se podesi da izgleda kao da sam u stvari deaktivirala svoj nalog, tako da vise ne mogu da me nadju kao postojeceg korisnika dok jos uvek normalno kao i pre koristim Facebook?

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Znači, ti bi htela, da se ne zameriš nekome, a da rešiš svoj problem? Jel to tako ide? E, pa ne ide. Jel ako nekoga blokiraš, on neće imati pristup tvom profilu, i svakako skontaće sta si uradila, a ako ga obrišeš, videće u svojoj listi, jednog manje prijatelja. Znači, opet shvatiće u svakom slučaju. Šta Vam je svima ljudi, problem reći toj i toj osobi, neću da mi budeš prijatelj, ili me maltretiraš, blokiraću te, i kraj. Nego, bi sve da isterujete a da se nikome ne zamerite a da Vama bude dobro. Odrasti . Jer elektronski svet je isto kao i real, ako nisi znala, znaš. Kucaju ljudi, a ne mašine. Kako bi tebi bilo, da te neko samo od*ebe i skine, sa liste prijatelja a da ni ne znaš zašto, ili da tebi nešto tako ne izgleda a da drugome deluješ kao davež a ne zna kako da te se "reši" ? Ne bi ni tebi bilo prijatno, zar ne? Kada počnete svi u elektronskom svetu da cenite ljude kao LJUDE a ne kao KLIK , onda cete i sami znati, šta Vam je činiti. Pozdrav. ♥

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.144
Znači, ti bi htela, da se ne zameriš nekome, a da rešiš svoj problem? Jel to tako ide? E, pa ne ide. Jel ako nekoga blokiraš, on neće imati pristup tvom profilu, i svakako skontaće sta si uradila, a ako ga obrišeš, videće u svojoj listi, jednog manje prijatelja. Znači, opet shvatiće u svakom slučaju. Šta Vam je svima ljudi, problem reći toj i toj osobi, neću da mi budeš prijatelj, ili me maltretiraš, blokiraću te, i kraj. Nego, bi sve da isterujete a da se nikome ne zamerite a da Vama bude dobro. Odrasti . Jer elektronski svet je isto kao i real, ako nisi znala, znaš. Kucaju ljudi, a ne mašine. Kako bi tebi bilo, da te neko samo od*ebe i skine, sa liste prijatelja a da ni ne znaš zašto, ili da tebi nešto tako ne izgleda a da drugome deluješ kao davež a ne zna kako da te se "reši" ? Ne bi ni tebi bilo prijatno, zar ne? Kada počnete svi u elektronskom svetu da cenite ljude kao LJUDE a ne kao KLIK , onda cete i sami znati, šta Vam je činiti. Pozdrav. ♥
Jeco pereco baš si bezobjazna... Sandži ne slušaj je samo lukavo i perfidno s muškarcima... ;)

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Jeco pereco baš si bezobjazna... Sandži ne slušaj je samo lukavo i perfidno s muškarcima... ;)
Nisam ne, već surovo i kretenski iskrena. I to me jeste koštalo u jednom periodu života, ali jednostavno ljudi trebaju i moraju da nauče, da je najlakše samo brisnuti nekoga, kliknuti ga, napraviš šat daun i odeš leći i krevet "mirne savesti" a nekoga ste ubrljali. Iza svakog monitora kuca nečije srce. I ako je neko nedokazan, to mu i kažete, a ako više ne želite da prijateljstvujete, to mu opet reknete. Vi to imate obavezu, kao ljudi. Jer svi smo mi ljudi, a malo je ko čovek. Jer imate odgovornost i prema sebi, kao i prema drugome. Alu , u je*enom elektronskom svetu je baš jako lako, biti jak/a, nikada lakše, kao i iza šaltera ljudi nikada veći a oni ipsred nikada manji. Tu Vam je sve na klik, a u realu tu osobu trebate pogledati u oči. A net je isto to. Kada se budete ponašali na takav način, onda nećete ni moći da napišete ono šta enkome en možete ni da zveknete u oči, kao Istinu. O, tome se radi. Jer kada je na tudjoj koži, lako je, a kada je an Vašoj, onda bolucka, što znači da tom primesom, ni drugoj strani nekada nije bilo lepo, pa ne? O, tome se radi. I zato pazite koga prihvatate za prijatelje, jer budala svekolikih i neopevanih, pun i net, kao i real i ako se u startu ne postaviš odmah jasno, direktno, posle ti nema "spasa" od tih i takvih. Nedokazanih i bolesnih. Zato i kažem sve nadobronamernije uvek, kao savet. ♥

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
17.401
Zelim da izbrisem ili blokiram neke ljude sa liste prijatelja, ali samo pod uslovom ako postoji mogucnost da ne saznaju da su izbrisani/blokirani. Na primer, ako ih blokiram ili uklonim sa liste, da li ce moci da zakljuce da sam ih izbrisala? Da li moze nesto da se podesi da izgleda kao da sam u stvari deaktivirala svoj nalog, tako da vise ne mogu da me nadju kao postojeceg korisnika dok jos uvek normalno kao i pre koristim Facebook?
Ako blokiras osobu, ta osoba te vise nece moci naci na fejsbuku, to jest izgledace identicno kao da si obrisala profil tu nemas brige. ALI ako se uloguje sa nekog drugog profila i ako bas tebe konkretno potrazi videce te sasvim normalno, sto je i logicno.

lestra91

Početnik
Poruka
1
Eee,pazite sada moj problem.Mene je jedna osoba blokirala(barem ja tako mislim),kada sam hteo da udjem na njen profil pisalo je da je nedostupan,da ne postoji nešto slično tome (nalazio se jedan veliki lajk sa zamotanim palcem).Kada sam pokušao da preko lažnih profila nadjem profilnu stranicu te osobe takodje je to pisalo(ni na jednom od lažnih profila nisam tu osobu imao za prijatelja,ali sam je mogao vidjeti profilnu stranicu ranije preko lažnih profila).Medjutim kada je prošlo oko 7,8 dana ta osoba se pojavila,ali je nisam imamo u prijateljima na svome pravome profilu,a naravno imao sam je i istovremeno mogao sam je vidjeti i preko lažnih profila.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.