Quantcast

Da li nekim ljudima treba zabraniti razmnožavanje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Black Baron

Aktivan član
Poruka
1.571
Generalno nisam za ovakve fašističke koncepte i ideje, ali ovakvi video klipovi me nateraju da se ozbiljno zapitam. A ovakvo je bar sedamdeset posto mladih ljudi za koje znam, gde god. Ne razumem da li ove, hm... persone sebe doživljavaju kao nekakve pobednike i produktivne gradjane svojih država, mislim da da jer su obično po prirodi ekstrovertni i socijalno uspešni pa im to daje za pravo, ali ovakvi debilizmi su potpuno nejasni svakom normalnom čoveku, i sve više mislim da ovakve ličnosti treba na neki način sankcionisati, ili im ukinuti pravo gradjana bar na neko vreme, dok se ne opamete malo. Ako se ne opamete, onda drastičnije sankcije nalik ovoj u naslovu. Šta vi mislite?

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.403
Generalno nisam za ovakve fašističke koncepte i ideje, ali ovakvi video klipovi me nateraju da se ozbiljno zapitam. A ovakvo je bar sedamdeset posto mladih ljudi za koje znam, gde god. Ne razumem da li ove, hm... persone sebe doživljavaju kao nekakve pobednike i produktivne gradjane svojih država, mislim da da jer su obično po prirodi ekstrovertni i socijalno uspešni pa im to daje za pravo, ali ovakvi debilizmi su potpuno nejasni svakom normalnom čoveku, i sve više mislim da ovakve ličnosti treba na neki način sankcionisati, ili im ukinuti pravo gradjana bar na neko vreme, dok se ne opamete malo. Ako se ne opamete, onda drastičnije sankcije nalik ovoj u naslovu. Šta vi mislite?

Nije u redu igrati se boga...!
Šta god bilo ko od nas mislio.Ljudi su iritantni i na hiljadu drugih načina...ali "solisti" drugim ljudima pamet i još gore učiti druge kako treba da žive...to možeš jedino kao roditelj, dok usmeravaš i učiš svoju decu.To što je za tvoj ili bilo čiji pojam "nakaradno" ili loše, za druge je normalno. Živimo u takvom svetu... danas je sve manje-više normalno, šta god se kome sviđa!
Nikad ne bih trošila svoje vreme i energiju, na neke "pojave", koje su ipak izuzetak od pravila.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.997

Samo da što duže živim da mogu ovakve video klipove da gledam!

Temu ćemo zaključati jer je besmislena, nikome se ne može oduzimati pravo na život i impregnaciju. Tako da nema tu, moje, tvoje mišljenje.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.