Da li nam sledi bugarski scenario?

Nije služba baš toliko široko radila. Ovo su bile striktno ciljane "posete" tv ekipa (a možda i radio).
Sve je upravo u tom cilju šta i koga traže. Ako je cilj da tražiš budućeg operativca na terenu,
onda ti treba neki lik koji je spretan, sportista neki. Al nije zgoreg da ima malo i neki kliker u glavi.
A klasični klikeraši sede u zgradi na Banjici, il igde god, i koordinišu akcije
A ovi što uče tekst na pamet i deklamuju, oni su političari.
Moguce...!:lol::mrgreen:
 
(Autorska, ne treba link)

Bugarska u nedelju održava svoje osme parlamentarne izbore u pet godina.

Izbori slede nakon pet godina gotovo stalne krize u kojoj nijedna vlada nije preživela pun mandat.

Umesto toga, zemlja je prošla kroz cikluse privremenih administracija, krhkih koalicija i kratkotrajnih saveza koji su se često raspadali usred skandala.

Javno poverenje je gotovo isparilo. Izlaznost birača, nekada barometar demokratskog angažovanja, ušla je u stanje hroničnog pada.

Ova dugotrajna nestabilnost se odvijala na pozadini produbljivanja unutrašnjih podela i rastućeg spoljnog pritiska.

Da li ovo čeka i nas?

Па са Вама као струковној подршци буразерској мафији може ли исход бити другачији ?
 
Ne. Čak i Bugarska takva kakva je uspela je da uđe u društvo normalnih zemalja dok mi nismo i slutim da u bližoj budućnosti ni nećemo. Zato smo svrstani u red zemalja trećeg sveta u šta ćete se uveriti prvi put kad budete želeti da promolite nos napolje iz ove države.
Pa sprema se veliki dogovor Trampa, Xija i Putina o podeli sveta, i interesnih zona.

Mislim da EU zaista konacno ide u corsokak civilizacije.
Pri tom jedino je Nemacka u top 7 svetskih ekonomija, na poslednjem mestu.
Britanija je na 20tom
G7 je postalo G7+
Indija prestigla Japan, Evropske ekonomija su sve se spustile dole na listi i trend se nastavlja, Rusija se digla na 4to mesto, a bila je nekad ispod Nemacke. Kina je broj1, Amerika br2. Evropski san jos samo zivi kod tebe i @SajaBg


Genralno nismo svrstani u zemlje treceg sveta, i to i nismo. A za Bugarsku smo Svajcarska i dan danas, ako cisto uporedis infrastrukturu.
 
Poslednja izmena:
Италија је од 1946 до данас променила 65 влада.
Немам ништа против да будемо као Италија :D
Italija je 8. ekonomija sveta, 3. u Evrozoni a prosečna plata je oko 2.500 evra mesečno. Bruto. To je beda za takvu ekonomiju. Poređenja radi, prosek plate u Norveškoj je 5,400 evra mesečno. A njihova ekonomija je na 32. mestu u svetu.
 
Italija je 8. ekonomija sveta, 3. u Evrozoni a prosečna plata je oko 2.500 evra mesečno. Bruto. To je beda za takvu ekonomiju. Poređenja radi, prosek plate u Norveškoj je 5,400 evra mesečno. A njihova ekonomija je na 32. mestu u svetu.
Норвешка има нафту.
Италија нема.
А немамо ни ми.
 
Ne. Čak i Bugarska takva kakva je uspela je da uđe u društvo normalnih zemalja dok mi nismo i slutim da u bližoj budućnosti ni nećemo. Zato smo svrstani u red zemalja trećeg sveta u šta ćete se uveriti prvi put kad budete želeti da promolite nos napolje iz ove države.
To demokratska vlast ne može da izbori već samo diktatorska-totalitarna. Jer, u Bugarskoj se vlast ne bi smenjivala tako često da su za te odluke pitali narod.
Isto i kod nas. Da je na vlasti neko pro NATO i EU i uterao to svima, pisao bi mu hvalospeve ovde i ne bi za tebe bio diktator već iluminata koji osvetljava put ka lepšoj budućnosti.
 
Italija ima pare ali neće da da narodu. Stalno smenjuju političare a ništa se ne menja. Šta može da se zaključi iz toga?
Пре него што дигнемо револуцију у Италији :mrgreen: треба рећи да тамо народ прилично лепо живи, плате можда нису норвешке, али су много више него наше, док су цене ниже, земља лепа и уређена... тако да бих ја ипак да ми прво почистимо своје двориште, па ћемо после да видимо ;)
 
(Autorska, ne treba link)

Bugarska u nedelju održava svoje osme parlamentarne izbore u pet godina.

Izbori slede nakon pet godina gotovo stalne krize u kojoj nijedna vlada nije preživela pun mandat.

Umesto toga, zemlja je prošla kroz cikluse privremenih administracija, krhkih koalicija i kratkotrajnih saveza koji su se često raspadali usred skandala.

Javno poverenje je gotovo isparilo. Izlaznost birača, nekada barometar demokratskog angažovanja, ušla je u stanje hroničnog pada.

Ova dugotrajna nestabilnost se odvijala na pozadini produbljivanja unutrašnjih podela i rastućeg spoljnog pritiska.

Da li ovo čeka i nas?

Ove ekstremno-nasilne demonstracije u Bugarskoj 🇧🇬 protiv ukidanja Leva su za 1 dan srušile Vladu kao i predsednik države je podneo ostavku VIDEO
U stvari ekstremno-nasilne demonstracije su pokazatelj kako se ruši vlast svugde u svetu i to je standard

Danas su izbori u Bugarskoj i pošto će da pobedi Radev ostaje Lev valuta i odbacuje se evrozona, a drugi scenario je nemoguć jer će izbiti građanski rat kao što vidiš po ovom snimku i raspoloženju naroda ne postoji političar u Bugarskoj koji bi posle ovih izbora ukinuo Lev i ostao živ posle toga.

Stanje u Bugarskoj je isto kao i za vreme litija u CG i tadašnjih izbora, nije postojao ni jedan političar u CG koji bi posle izbora "zadržao zakon o veroispovesti" i da ostane živ posle izbora i Milo je izgubio i spasao živu glavu, otprilike je stanje u Bugarskoj isto oko korišćenja Lev valute pred ove izbore


051e0000-0aff-0242-d80a-08da17c89314_w1200_h630.jpg
 
Ove ekstremno-nasilne demonstracije u Bugarskoj 🇧🇬 protiv ukidanja Leva su za 1 dan srušile Vladu kao i predsednik države je podneo ostavku VIDEO
U stvari ekstremno-nasilne demonstracije su pokazatelj kako se ruši vlast svugde u svetu i to je standard

Danas su izbori u Bugarskoj i pošto će da pobedi Radev ostaje Lev valuta i odbacuje se evrozona, a drugi scenario je nemoguć jer će izbiti građanski rat kao što vidiš po ovom snimku i raspoloženju naroda ne postoji političar u Bugarskoj koji bi posle ovih izbora ukinuo Lev i ostao živ posle toga.

Stanje u Bugarskoj je isto kao i za vreme litija u CG i tadašnjih izbora, nije postojao ni jedan političar u CG koji bi posle izbora "zadržao zakon o veroispovesti" i da ostane živ posle izbora i Milo je izgubio i spasao živu glavu, otprilike je stanje u Bugarskoj isto oko korišćenja Lev valute pred ove izbore


Pogledajte prilog 1888730
 
Danas su izbori u Bugarskoj i pošto će da pobedi Radev ostaje Lev valuta i odbacuje se evrozona, a drugi scenario je nemoguć jer će izbiti građanski rat kao što vidiš po ovom snimku i raspoloženju naroda ne postoji političar u Bugarskoj koji bi posle ovih izbora ukinuo Lev i ostao živ posle toga.
Lev je ukinut prijatelju pre 4 meseca. Evro je jedino sredstvo plaćanja od sredine januara.
 
Ti si prika pogrešio, u Bugarskoj se koristi Lev u prodavnicama i bankama na pumpama, proveri

I u tom Statusu quo su se čekali ovi izbori gde sw odlučuje o korišćenju Leva-a za koji su stranke PB, Preporod, BSP, APS i koje pobeđuju ubedljivo
Pogledajte prilog 1889017 Pogledajte prilog 1889019
Informiši se malo bolje. Cene su izražene u levima još uvek ali ne možeš da plaćaš u levima.
 

Back
Top