@Kshatriya
Jedva čekam promenu vlasti i da Vučić ode. Pamtim šta mu pevaju studenti " Lijte kiše hladne vode, Vučić ode, Vučić ode "
To što nisam za Vučića ne znači da mogu da napišem da ga je Služba vrbovala kada je imao 10 godina. Ne može. Nerealno je.
I nije on glup, on je političar od 1990. godine. Upravo zato vlada ovako dugo. Duže od SM.
Uspeva da širokim masama uputi poruku da smo zemlja ekonomskog tigra, da sve cveta, da se grade putevi..a to što propadaju nikom ništa.
Kupio je i kupuje najsiromašnije slojeve društva.
Mislim da su za njegovu smenu potrebni i razočarani SNS-ovci, ima ih sigurno. Ovako..teško može da se smeni kad ima batinaše i kriminalce oko sebe.
PS.
Koliko je crnih džipova potrebno za preko 8400 biračkih mesta? I koliko ljudi?