Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.009
Uzmem telefon pre par godina, moras da uzmes ciglicu/adapter iz prodavnice. Crkla mi ciglica, pa onda crko kabal koji je dosao s telefonom, pa veceras mi opet crkla ciglica ili kabal ili oba...
Sve napravljeno u vijetnamu, bolje da sam kod kineza kupio jer izgleda taj gigatron i yettel uzimaju isti qurac ko ti kinezi
Sve napravljeno u vijetnamu, bolje da sam kod kineza kupio jer izgleda taj gigatron i yettel uzimaju isti qurac ko ti kinezi
Poslednja izmena od moderatora:
