Quantcast

Da li na forumu vreme stoji

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.586
da, da, da. vreme stoji. mi smo ovde uvek isti, sve je isto, barem tako izgleda, jer je tesko primetiti promenu na nekome koga "vidjas" svaki dan ili skoro svaki, a u rl smo svi do jednoga ostarili, svasta se promenilo. forum stvara iluziju da je sve isto. forum je kao zemlja cuda, van vremena i prostora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
citam postove i vidim kako se nekim korisnicima obracaju kao dana kad su se uclanili na forum a to je bilo mozda i pre nego sto su upisali srednju skolu, fakultet, zaposlili se, vencali i cinjenicno ostarili..

kako vidite druge korisnike, ucaurerne u vremenu kad ste ih upoznali ili i oni sazrevaju
Tabe, na pogresnom podforumu si postavio ovo pitanje o prolaznosti zivota i vremena....

Mozda je na Filozofiji bilo adekvatnije mesto?

Opste je poznato da dame nikada ne stare i da uvek ostaju sa 25 godina.....Narocito na forumima, gde se ne vidimo.....:mrgreen:

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
kako vidite druge korisnike, ucaurerne u vremenu kad ste ih upoznali ili i oni sazrevaju
Ja vidim nas svet uopste kao ljude vrlo konzervativne, zastarile, ortodoksne, kojima se dobre i normalne stvari tesko LEPE....

Zacudo, lose stvari se lepe daleko lakse!

Moja omiljena misao od Darwina je: "U surovoj borbi za opstanak nece preziveti ni najveci, ni najjaci ni nainteligentniji: prezivece oni koji se najlakse budu mogli prilagoditi promenama!"

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
Nije stalo vreme na forumu
A to zato sto mnogo ljudi nema na forumu, a dolaze neki novi, mnoge price su vec ispricane i mnoge stare svadje zaboravljene
Vreme i na forumu prolazi neumitno iako sporije nego u rl
I mi se menajmo na forumu, to bar znam po sebi
Ja forumski nisam ista osoba kao pre dve i po godine kada sam se uclanila

Mnoge forumase i forumasice sam bolje upoznala, o nekima stekla mnogo jasniju sliku

A to da se teme vrte u krug, to je na zalost istina

Julian

Poznat
Poruka
7.980
citam postove i vidim kako se nekim korisnicima obracaju kao dana kad su se uclanili na forum a to je bilo mozda i pre nego sto su upisali srednju skolu, fakultet, zaposlili se, vencali i cinjenicno ostarili..

Pa moram da ti priznam da sam već razmišljao o onome što si rekao.
Ko je bio retard, ostao je retard, uglavnom.
Ovaj forum je kao plazma keks.

Retki su primeri gde vidim promenu, ali to ne pripisujem sazrevanju nego početnoj neprilagođenosti forumu.

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252

Za druge ne znam ali kad vidim sebe s pocetka ucesca na forumu lepo se postidim. Od tada, u tih nekih cetiri ili pet godina promenila sam se mnogo, cak i vise nego npr od petnaeste do dvadesete godine zivota.

Za druge ne znam sta da kazem, neki koji su mi se svidjali tada svidjaju mi se i sada a i oni koji su mi bili dosadni ili bezlicni ostali su takvi.
Nema niko sa kim sam na pocetku imala neke sukobe pa posle postali bliski ili da mi je neko bio drag pa prestao biti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.