Da li muškarac može biti silovan od strane žene?

Znaci ne trolujes.
Potrazi strucnu pomoc...
Ova tema je malo šala ali ima mali i istine u njoj. Muški polni orgna je u erekciji kada je muškarac uzbuđen, što znači da je muškarac spreman za initiman odnos. Druga je stvar što se neki pale da ih neka ili neke žene šamaraju, vezuju, bičuju pa im se od toga diže. Da li si konačno shvatio poentu?

Ova tema je malo šala ali ima mali i istine u njoj. Muški polni orgna je u erekciji kada je muškarac uzbuđen, što znači da je muškarac spreman za initiman odnos. Druga je stvar što se neki pale da ih neka ili neke žene šamaraju, vezuju, bičuju pa im se od toga diže. Da li si konačno shvatio poentu?
Koja poenta, ti pominjes silovanje, koje je krivicno delo.
Zaiebavas se i izvrces ruglu jedno od 5 najtezih krivicnih dela u krivicnom zakonu.
Izvrces zaiebanciji nesto sto ne sme da se izvrce zaiebanciji, osim ako nisi klinac od 16 godina.

Leci se.

Koja poenta, ti pominjes silovanje, koje je krivicno delo.
Zaiebavas se i izvrces ruglu jedno od 5 najtezih krivicnih dela u krivicnom zakonu.
Izvrces zaiebanciji nesto sto ne sme da se izvrce zaiebanciji, osim ako nisi klinac od 16 godina.
Ja nisam rekao ništa za silovanje koje je strašno, bilo da su deca ili žene u pitanju. Malo je drugačije sa odraslim muškarce to izvesti a da ne postoji neki vid pristanka od strane muškarca. Jedna Ruskinja je dala vijagru nnekom plačkašu i dva dana ga silovala, to jeste silovanje, ali uz pomoć stimulansa

Ti si našao da mi pričaš da se lečim? Ti? Znaš zbog čega ti ovo govorim.

suština silovanja je nepristanak na seksualni akt, gde spada i iznuđen pristanak npr pristanak pod pretnjom ili usled straha. nije suština akta silovanja da li je penis erektirao i da li je bilo penetracije, to su biološki mehanizmi koji se nekad dešavaju nevoljno, kao i orgazam tokom silovanja

i silovanje nije seks, seks je dobrovoljni čin dveju ili više strana, već zloupotreba i demonstracija nadmoći (fizičke, statusne...), zato su slučajevi profesor-student toliko kritični

suština silovanja je nepristanak na seksualni akt, gde spada i iznuđen pristanak npr pristanak pod pretnjom ili usled straha. nije suština akta silovanja da li je penis erektirao i da li je bilo penetracije, to su biološki mehanizmi koji se nekad dešavaju nevoljno, kao i orgazam tokom silovanja
Nikada nisam imao rekciju a da mi se nije dopalo ono što sam video ili zamislio.

zar se muškarci vrlo često ne bude sa jutarnjom erekcijom, koja veze nema sa time šta ih je uzbudilo na javi ili u snu

očigledno je da je erekcija polu-autonoman mehanizam
А шта мислиш шта су сањали или замишљали пре те ерекције? Неки се пробуде па се дирају и замишљају шта већ занишљају и зато имају ерекцију, или су пак сањали неке ,,прљаве снове''.

А шта мислиш шта су сањали или замишљали пре те ерекције? Неки се пробуде па се дирају и замишљају шта већ занишљају и зато имају ерекцију, или су пак сањали неке ,,прљаве снове''.

znači, ako sanjaš da te je gigantska anakonda seksualno milovala kroz anus, i probudiš se sa erekcijom, to znači da ti se dopalo

lijepo 🥰

kad se uzme vijagra, djoka tolko otvrdne da ga ne osetis, mos svrsit par puta a on za sekundu opet tvrd........i na tako podignut i zdrvljen, dama se nabije bez da te pita jer se podrazumeva sta se radi kad je djoka podignut.
Daklem, dovoljno da ti zena na neki nacin samo podmetne vijagru i ondak si nayebo.
Zaista ne znam, meni to nije potrebno, nadam se da neće ni biti.

Ja nisam rekao ništa za silovanje koje je strašno, bilo da su deca ili žene u pitanju.
Silovanje je silovanje i strašno je ko god da je u pitanju.

Malo je drugačije sa odraslim muškarce to izvesti a da ne postoji neki vid pristanka od strane muškarca.
Nije teže. Isto je. Potrebno je samo da silovatelj bude jači od žrtve.
Recimo, od tebe je jača svaka druga žena koju poznajem.

Jedna Ruskinja je dala vijagru nnekom plačkašu i dva dana ga silovala, to jeste silovanje, ali uz pomoć stimulansa
Silovanje je silovanje. Ne znam kada ćeš to da utuviš u glavudžu?!

Ti si našao da mi pričaš da se lečim? Ti? Znaš zbog čega ti ovo govorim.

Naravno, treba da se lečiš jer negiraš ili umanjuješ zločin samo zato što je u kontekstu žrtva muškarac, a to je prilično poremećeno.

Ne može,ako ga siluje žena on nije muškarac tako da...
Kathy Bates Kiss GIF

Gresis djete.
Silovanje je silovanje.

Da li muškarac može biti silovan od strane žene s obzirom da treba doživeti uzbuđenje kako bi moglo uopšte doći do odnosa sa ženom koja navodno siluje tog istog muškarca? Ne mislim na neke gadosti guranje raznih predmeta u neke otvore naxtelu, već na silovanje koje uključuje klasičan seksualni odnos. Ne mislim ni na seksualno maltretiranje i uznemiravanje.
Da li muškarac može biti silovan od strane žene? Znate li nekog muškarca koji je silovan od strane žene?
Još pitaš? Vidiš ovu bezobraznicu ovde? :kafa:

16A78888-A206-44D2-9AEA-8EAC3D0E9F5D.jpeg

Back