Quantcast

Da li mushkarci shvataju??

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515
Recite mi, je l' nekad neki mushkarac zaista shvatio da je zbog gluposti izgubio ljubav, i divnu harizmatichnu zhenu (ne samo dobru ribu) nego da je izgubio osobu s kojom je mogao da napreduje? da li ikada shvatite ili to samo zhene leche sujetu...
Pa mozda je ta harizmaticna divna zena i ne samo dobra riba, takva samo u svojoj glavi.
Tj njemu nije takva :)
Postoji li ta mogucnost?

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.038
Recite mi, je l' nekad neki mushkarac zaista shvatio da je zbog gluposti izgubio ljubav, i divnu harizmatichnu zhenu (ne samo dobru ribu) nego da je izgubio osobu s kojom je mogao da napreduje? da li ikada shvatite ili to samo zhene leche sujetu...
Mozda je i bolje da ne shvate jer ne mogu da je vrate. A njoj ne treba da je smara neko ko nije uvidjao koliko je bila vredna, pa mu je odjednom doslo u glavu iz... :manikir:

BigZexy2000

Ističe se
Poruka
2.411
Precenjujete se.
Takav muskarac koji moze da shvati da bi mogao izgubiti takvu zenu i takva zena kakvu vi opisujete se tesko nalaze, a kad se nadju, ne verujem da bi se rastali.
U prevodu, ili muskarac to ne bi shvatio, ili ta zena nije takva kako je opisana...

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Pa mozda je ta harizmaticna divna zena i ne samo dobra riba, takva samo u svojoj glavi.
Tj njemu nije takva :)
Postoji li ta mogucnost?
Naravno da ne! :deda:
Scenario ide ovako: kad nesrećni mladić shvati šta je izgubio, plačući odlazi do kuće svoje voljene, ali ne, ona tvrdi pazar i odmahuje glavom. On pada na zemlju i moli ja za oproštaj, a ona spuštenog pogleda, jedva primetno klima glavom i prihvata ga na svoje grudi, gde se on i u sledećoj sceni trese od nemog plača, shvatajaći u kakvom bi paklu živeo da mu nije oprosila. Zatim odlaze u zalazak sunca. The end.

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
ala je tebe naljutio neko ko je jednostavno bio ono sto jeste, a ne sta si ti htela od njega da napravis... visoko sebe cenis, bolje da je svako otisao svojim putem

Poruka
4.848
kazu na da na staroj planini ima jedan takav...shvatio i otisao da zivi sam na vr' planine...al prica nije potvrdjena...

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.226
ako je izgubio sve od navedenog, tesko da je bila "samo glupost" u pitanju i samim tim,
zena koja nastavlja da razmislja o njemu je tuka

a ako jeste bila samo glupost u pitanju, onda je opet tuka

obrni okreni ne vidim zasto pitanje postavljas muskom rodu

Marcipa

Aktivan član
Poruka
1.414
Grubo posmatras. Nikako nije on sam mogao biti kriv sto je izgubio takvu zenu. Oboje, ona je sigurno dobro ga pogurala, na taj potez...mozda nije svjesna toga, ali nije to ni bitno. Mislim da je glavna greska u svim vezama, da uvijek krivicu svaljuju na partnera, bez da pogledaju sebe. :)
Sta sve ljudi trpe zbog ljubavi, a zbog gluposti to propadne. aha, kako da ne... zbir gluposti, samo "jedna kap prelila casu"...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.