• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li mu se sviđam?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
41.516
Pa mi se nismo vidjali konstantno,u pocetku manje I uglavnom sa drustvom,poslednje dve godine se vidjamo vise I cesce sami,emocije su mi pocele prema njemu da budu bas jake poslednjih godinu dana,a I rekla bi da je tako i sa njegove strane.

ti si zrela za samostan ... ili F ustanovu .... dve godine se vidjate !?

jel ovo neki srceparajuci roman "...poljubio me je i otisao da cisti ribu na aljasci rekao je mislicu na tebe bejbi od tad je proslo 15 god, ja ga cekam i cekacu ga" ... konec

sta si rekla imate ti 11god on 13 jel tako?

Rejvfanatik

Početnik
Poruka
36
Лик ти говори да хоће да те кресне, мени само није јасно како то није урадио до сада. Пошто си лака.
Ako imate potrebe da pisete zlonamerne,ironicne,nezainteresovane,sprdnja odg. sta koji ku*ac pisete uopste I onako me neinteresuje to da se sad kao vredjamo preko interneta I svadjam pffff...🤣🤣A nista bolja nisam ja koja trazima na internetu za ozb bilo kakvo obljasnjenje i razmisljanje...a reko mozda se nadje poneko... I upravu si hoce samo da me kresne,Ali ja nisam laka pas zato I pitam da vidim Dali je to sigurno sto I ja Tako smatram,pa da znam da neulazim sa njim u nista upravo zato jel nisam samo za sex😏😐Ali hvala na misljenu da zeli samo da me kresne 😞Izgleda da je stvarno Tako...

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.994
А јесте народ отупавео и на емоције и на све...
Тако мој син на мору провео предивне дане упознавши неку девојку, дуги разговори, ноћно купање, месечина... Она се свидела њему али није имао утисак да се он допада њој, он се свидео њој али није имала утисак да се допада њему. И тек када су дошли кући, километрима далеко, признали једно другоме симпаије.
Јесте ли ви луди или глупи!?:neutral:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.994
ti si zrela za samostan ... ili F ustanovu .... dve godine se vidjate !?

jel ovo neki srceparajuci roman "...poljubio me je i otisao da cisti ribu na aljasci rekao je mislicu na tebe bejbi od tad je proslo 15 god, ja ga cekam i cekacu ga" ... konec

sta si rekla imate ti 11god on 13 jel tako?
6 година сам ја слушала другарицу како тупи о лику, пати, плаче... са којим није била. 6 година!

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
41.516
Тако мој син на мору провео предивне дане упознавши неку девојку, дуги разговори, ноћно купање, месечина... Она се свидела њему али није имао утисак да се он допада њој, он се свидео њој али није имала утисак да се допада њему. И тек када су дошли кући, километрима далеко, признали једно другоме симпаије.

i glup i lud i lajavi krelac :D e to sam ja :rumenko:

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
A simpa su 😍

Војвода

Ističe se
Poruka
2.963
Ako imate potrebe da pisete zlonamerne,ironicne,nezainteresovane,sprdnja odg. sta koji ku*ac pisete uopste I onako me neinteresuje to da se sad kao vredjamo preko interneta I svadjam pffff...🤣🤣A nista bolja nisam ja koja trazima na internetu za ozb bilo kakvo obljasnjenje i razmisljanje...a reko mozda se nadje poneko... I upravu si hoce samo da me kresne,Ali ja nisam laka pas zato I pitam da vidim Dali je to sigurno sto I ja Tako smatram,pa da znam da neulazim sa njim u nista upravo zato jel nisam samo za sex😏😐Ali hvala na misljenu da zeli samo da me kresne 😞Izgleda da je stvarno Tako...
Добила си сурово искрен одговор, требала би да ми захвалиш што сам ти између редова рекао шта ти је чинити. :)

Gost 426927

Stara legenda
Poruka
95.056
Daje mi konplimente,poput,slatka si ,pametna,preslatka,lutko...Onda me uhvati za struk dok mi prica nesto,pa za bokove?onda me zgrli I stisne jako dok me grli I kaze sad bi te svu zgnjeckao??I kad prolazimo kroz kolonu ili prelazimo ulicu drzi me za donji deo ledja?Fin je prema meni.I sve to kad smo zajedno,kad se druzimo.i cim se rastanemo,on nekako nikako da prvi forsira komunikaciju,doduse istina je ja mu nisam rekla da mi se svidjam,a I slabo to pokazujem.Dali se ja njemu svidjam??
Ne.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.