Da li mrzite druge raligije i narode i ZASTO?

"Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka???? Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!" - Драги Stoorbak, разумим зашто ти си тако говорио...Jа сам видела књигу "Распето Косово"...Страшно!

Jа сам православна хришћанка и поштуjем друге вере, али уопште не поштуjм (1) секте и (2) послови Ватикану, коjе говоре о великоj нељубављи и лжи Папе к Рускоj Православноj Цркви.
 
LJUDI KOJI UBIJAJU LJUDE IZ VJERSKIH RAZLOGA IMAJU IMENA I PREZIMENA NE MOZE SE SUDITI O CIJELOM NARODU NA OSNOVU RADNJI GRUPA CIJI SU CLANOVI BOLESNI LJUDI I FANATICI (KRETENI)

AKO JE OD 1.000.000 NJIH STO NORMALNO TJ IME DVIJE CISTE OPET SE NERADI O CIJELOM NARODU

ZVUCI CUDNO ALI TAKO JE
JE SAM IZ BOSNE I NE MRZIM MUSLIMANE STO SU UBIJALI SRBE NEGO TE POJEDINCE I NASE RETARDIRANE KRETENE KOJE NIKO NIJE VOLIO DOK SU BILI DJECA PA SAD OCE SVIMA DA POKAZU KO SU ONI(NAJOBICNIJI CRVI) KOJI SU POSLALI TE SRBE U SMRT A TO JE ISTO NA SVE STRANE DODJE KRETEN I UCINI STA UCINI.....
 
Stoorbak:
Luger:
Ja ne mrzim ali me zanima zasto drugi mrze

Jedno pitanje!!!
Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka????
Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!
p0z
JA NE MOGU ZNATI KAKO JE TEBI (MOJE SAUCESCE)
IMAS SVAKO PRAVO DA BUDES LJUT
ALI LJUDI KOJI SU UBIJALI ILI POSLALI U SMRT TVOJE RODJAKE IMAJU IMENA I PREZIMENA
 
Luger:
Stoorbak:
Luger:
Ja ne mrzim ali me zanima zasto drugi mrze

Jedno pitanje!!!
Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka????
Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!
p0z
JA NE MOGU ZNATI KAKO JE TEBI (MOJE SAUCESCE)
IMAS SVAKO PRAVO DA BUDES LJUT
ALI LJUDI KOJI SU UBIJALI ILI POSLALI U SMRT TVOJE RODJAKE IMAJU IMENA I PREZIMENA

Da imaju al ih niko nezna :(
A shto su im oni bili krivi?!?!?! Kad oni mogu da mrze moju naciju mogu i ja njihovu sa velikom zadovoljstvom :)))
 
Stoorbak:
Luger:
Stoorbak:
Luger:
Ja ne mrzim ali me zanima zasto drugi mrze

Jedno pitanje!!!
Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka????
Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!
p0z
JA NE MOGU ZNATI KAKO JE TEBI (MOJE SAUCESCE)
IMAS SVAKO PRAVO DA BUDES LJUT
ALI LJUDI KOJI SU UBIJALI ILI POSLALI U SMRT TVOJE RODJAKE IMAJU IMENA I PREZIMENA

Da imaju al ih niko nezna :(
A shto su im oni bili krivi?!?!?! Kad oni mogu da mrze moju naciju mogu i ja njihovu sa velikom zadovoljstvom :)))


Ne znam koliko dugo ti moze mrznja pricinjavati zadovoljstvo ali ako ti, onda ok. Ja ne vidim u mrznji nista lepo.
 
Anonymous:
Stoorbak:
Luger:
Stoorbak:
Luger:
Ja ne mrzim ali me zanima zasto drugi mrze

Jedno pitanje!!!
Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka????
Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!
p0z
JA NE MOGU ZNATI KAKO JE TEBI (MOJE SAUCESCE)
IMAS SVAKO PRAVO DA BUDES LJUT
ALI LJUDI KOJI SU UBIJALI ILI POSLALI U SMRT TVOJE RODJAKE IMAJU IMENA I PREZIMENA

Da imaju al ih niko nezna :(
A shto su im oni bili krivi?!?!?! Kad oni mogu da mrze moju naciju mogu i ja njihovu sa velikom zadovoljstvom :)))


Ne znam koliko dugo ti moze mrznja pricinjavati zadovoljstvo ali ako ti, onda ok. Ja ne vidim u mrznji nista lepo.

Pa sad bi mi i ubistvo nekog shiptara pricinilo veoma veliko zadovoljstvo!!!!
 
"Pa sad bi mi i ubistvo nekog shiptara pricinilo veoma veliko zadovoljstvo!!!!" - Ако ти ће остваривати то о чему ти говориш тада ти ће бити као они су!!!
А знаш шта значи убити друга човека? Ми имамо ратови у Чечне и смо имали у Таджикистану и знаш шта су говорили људи коjи су убивали, убивали, убивали тамо???!!!
 
Stoorbak:
"Jedno pitanje!!!
Da li bi ste vi mrzeli nekog ko vam je u jednom danu ubio tri rodjaka???? Ja mrzim shiptare iz dna dushe!!!!!!!!"

Знаш, приjатељ, у Великом Отацбином Рату у 1941-1945(незнам као право jе по српски) jе гинуло око 26.000.000 русов!!! 26.000.000 ... и тако jе гинуло во времена Сталина у његових логоре смрти! И шта радити за нас - мрзити Немаци???

Поздрав.
 
Smatram da mrznja prema bilo kome (bez obzira na razlog)nema svrhe.Milsim da ne treba biti sebican ,da treba misliti globalno.Ukoliko smo otrovani mrznjom (a sudeci po trenutnom stanju na planeti Zemlji ,jesmo),ne postoji mogucnost realnog sagledavanja sadasnjosti ,a samim tim i buducnost je ruzna ,ogranicena i zagadjena.Cemu mrznja?
 
Nijedna religija ne opravdava ubistvo niti mrznju nego nasuprot tome bratstvo,ljubav mir itd..
Ako neki pojedinac ucini neko zlo to mu ne dozvoljava nijedna religija, nemoze se pravdati ni na jednu religiju nego to je njegova srz zla i on se mora suditi a ne njegova religija, jer religija nije religija ako sebi pripisuje ubistva itd...
 
"dzoni1": ajmo ubiti sve siptare pa cemo zivjtei u slogi i miru. - Аха, а Албанци вероватно ће казати такође и о ти...И шта ће бити? А? Смрт...Опет?! Доста! Срби ће убиjати Албанци, а Албанци - Србинов и у Jугославии ће живети, на пример, Американци.

Поздрав.
 
Aljona ja mislim da si u pravu, ostavimo nacionalizam postujmo veru drugih i misljenja, saradjujmo , realizujmo zajednicke ciljeve, najpre smo ljudi...
Proterajmo ekonomsku krizu sa naseg praga (pa cete videti kako mozemo ziveti u miru kao i prije) , nek nas nevuku za nos materijalisti...
Ujedinimo se, naucimo da nemrzimo nikog ma bilo koje je nacije boje vjere,
Da li ja to mastam ???
 
Ja znam jednog Albanca ovde u Engleskoj, i covek je kompletno normalan, dobra dusa, ziveo je na severu Albanije i za vreme 1999, i po njegovom misljenju taj rat je bio kompletno bezvezan i nepotreban, ali, ko sto je on rekao, neko ga je poceo, a drugi ga nastavili. Kao sto Stoorbak sada mrzi, tako su i oni pre njega mrzeli, a pitanje je ko je to prvi poceo i zasto.
 
galeb:
die_happy85:
Ko se jednom opece zamrzi celu naciju i to je normalno. Zbog toga se niko ne moze osudjivati..
Sta treba, sada ovde nekoga da imenuje? ? ?
Naslov teme je bio jasan.


Ime i prezime: Shiptar Albanac

Аха, драги сабеседници. Молим, гледаjте до чега ми смо дошли!!! Рат jе на Форуму!

Данас код Русиjи има рат у Чечнjе. Сваки дан много младићи-руси умре, много у заробљеништву у чеченацев и живе у нечовечански услови. А кад наши воjници се врате...они нису савсем нормални људи. Убивати другог човека jако тешко.
А неколико време пре у Москви су били террористички послови и су говорили да то били чеченаци. Може бити, али сваки московљанин jе разумео и разуме сада да има чеченацев-злочинацев и има нормалних чеченацев, који су се мучили и муче од ових ратове. У време "Норд-Осту" неки чеченаци су говорили да би злочинаци отпустили људи и узели њих.
Ако Албанац jе убио Србина значи он дужан бити на суду и носити казну према Кривичну државну праву и суду Бога. Не бринити се, али нема државног суда за овога злочинаца, али има суд Бога!
Jа сам читала неки книзи о српских новомученицах и о хрватах-усташах. Могу казати да њихови злочини нису били без суда и казни.
Мислим, да Албанци, коjи су убили и убиваjу Сбринов само jеднонаствано неразумне играчке у руцах других.

Поздрав.
 
Luger:
Zelim da zahvalim gostima iz Rusije na posjeti

i Da vas pozovem da pisete svoje misljenje o ovoj temi

Neznam vise ni sta da mislim.Skroz ste me zbunili.Ja sam Hriscanka i nikog nemrzim ljude procenjujem po njihovim osobinama,a to ko koga ubija?Niko tu nije pametan i bezgresan,a ako ces ti da se svetis padas na njihov nivi a to je jako nisko.Najvece strahote tu deca prezivljavaju i to je tuzno ali zivot ide dalje i sve ima svoje zasto...POZDARAV
 

Back
Top