Christadelphian
Aktivan član
- Poruka
- 1.554
Da mi date komentar na ovaj tekst , da li se slažete i šta mislite ?
"Grešnik ne bi mogao da bude srećan u Božijem prisustvu; njemu bi društvo svetih bića bilo neprijatno. Kad bi mu i bilo dozvoljeno da uđe u Nebo, ono mu ne bi pružilo nikakve radosti"
Pozdrav
"Grešnik ne bi mogao da bude srećan u Božijem prisustvu; njemu bi društvo svetih bića bilo neprijatno. Kad bi mu i bilo dozvoljeno da uđe u Nebo, ono mu ne bi pružilo nikakve radosti"
Pozdrav