Da li mozete iz pogleda sagovornika da ...

Pa uglavnom provalim ali su i mnogi fejk jer imaju razne barikade i odbrambene mehanizme pa glume dosta,ja picim iskreno pa se tu i tamo nadje istomisljenik i skapiramo se iako su suzdrzani bili u startu,desi se da omasim ali zato sto se ne udubljujem previse u analize od baktanja bitnijim stvarima,a danas su vecinom pravaranti pa se mora biti nonstop na oprezu
 
ne mogu i ne zelim nikoga iz pogleda da procenjujem...los dan, period, godina...ljudi smo
mozda je i taj tvoj bio zeznut par puta pa je oprezan...

a ako cemo o poslu...ili obicnom trgovanju...ja sam ta koju kada nesto zanima, pitam 100 pitanja...nemam para za bacanje....
a kada ne pitam nista, nije mi dan...kazem daj...ali to ti jos gore...nemoj misliti da ti se ne bih vratila i sve po spisku da nesto ne valja...

dobro ne bih sve po spisku...dramatizujem...ali... :mrgreen:
 
ocenite sa kakvim sagovornikom imate posla ?

Konkretno, pricam sa covekom i vidim da je malo "naopak" i ako uradimo posao imacu previse
a zasto ? a kako? a ja sam misli da ovako? prvario si me... i sl.
I zato nisam zakljucio sa njim posao.
Nisam se prevario.

Kako Vi stojite sa "citanjem" ljudi ?
imam dosta dobar osecaj ... par puta sam procenio neke da ce praviti probleme..i zaista jesu.. (ne priicam o forumu nego uzivo susretima)
imam to izrazeno sesto culo
 
ocenite sa kakvim sagovornikom imate posla ?

Konkretno, pricam sa covekom i vidim da je malo "naopak" i ako uradimo posao imacu previse
a zasto ? a kako? a ja sam misli da ovako? prvario si me... i sl.
I zato nisam zakljucio sa njim posao.
Nisam se prevario.

Kako Vi stojite sa "citanjem" ljudi ?
Ne radim ni ja sa "teškim" ljudima.
Idi brate,...pa smaraj dalje.
Ko hoće da posluje s tobom,...za sve se može naći dogovor!
P.S. Dugo sam u poslu,...čitam ih čim uđu i kažu:" Dobar dan"! 👍
Tako da mi je jasno, o čemu pišeš.
 
ocenite sa kakvim sagovornikom imate posla ?

Konkretno, pricam sa covekom i vidim da je malo "naopak" i ako uradimo posao imacu previse
a zasto ? a kako? a ja sam misli da ovako? prvario si me... i sl.
I zato nisam zakljucio sa njim posao.
Nisam se prevario.

Kako Vi stojite sa "citanjem" ljudi ?
Нажалост,нисам баш добар у томе.Прилично сам наиван.
 
kod mene se ne radi o pogledu ili procenjivanju..nikog ne procenjujem, nego nekom osecaju koji ta osoba ostavi nakon razgovora.
Nakon razgovora. I kod mene isto, mada u oči-u-oči situacijama meni kažu da imam "pogled sa zadrškom" i da su pogrešili u vezi mene. Delujem zajebano, a mekan sam kao pliš :mrgreen:
 
ja nekada taj osecaj povezujem sa "energijama" neko mi vise prija neko manje neko nimalo...

sto sam stariji sve sam bolji u citanju ljudi :lol:
Kapiraš šta i ko ti leži i odgovara, ko ne.
Obzirom da mi je s godinama, duhovni mir daleko važniji od para, sa nekim ljudima ne ulazim u dil-ove, ni za "zilion" dolara!
Nema tih para.
 
Kada radiš sa ljudima, brzo naučiš da proceniš čoveka.
Nekada se imalo više obzirnosti prema starijima, strankama, komšijama, rodbini..
Sada smo već rođeni 'tankih živaca' i pomalo razmaženi.

Lično, nemam ( više) živaca za 'teške' ljude, za hipohondre, za duge tel.razgovore, za 'ispravljanje krivih Drina', za slatkorečive, za ljude kojima je uvek neko drugi kriv, za olako davanje obećanja, za štošta...

Volim jednostavne ljude, volim i one pomalo ' uvrnute' na svoj način( osobenjake).
Godine su me naučile da ih lako selektujem po ličnoj percepciji.

Važan mi je duševni mir, laganica i da mogu misli da pustim u prazan hod.

Možda sam promašila temu, vrćem se o'ma'.
Lako procenim ko mi prija a ko ne, ne znam da li je moja procena validna za ostatak sveta.
 
Ko radi sa ljudima i parama, svakako može biti i dobar psiholog!
To što u poslu nauče i vide,...obično je van posla, dobro sakriveno.
P.S.Ofc,...to je i prokletstvo u neku ruku, jer je mnogo lakše raditi sa papirima i mašinama.

moram da se pohvalim :D
mislim da sam rodjen za ovaj posao ... koliko pricam kao sto kuckam a to je kao navijen :lol:

tako da jos uvek su mi ljudi i reakcije inspiracija
 

Back
Top