Da li može učenik da tuži učiteljicu ako se seksi oblači i time ga seksualno uznemirava?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.135
Da li može učenik da tuži učiteljicu ako se seksi oblači i time ga seksualno uznemirava? Ili školu?

Znam da je tema o pravnom savetu, ali obzirom da znamo kako će da se razvije evo je ovde gde bi i završila.

1698430942935.png

Da li vam se desilo da se ložite na nastavnicu/nastavnika?

Poslednja izmena:
Pa, trebalo bi da može da prenese roditeljima, a da roditelji skrenu pažnju dotičnom neadekvatno odevenom prosvetnom radniku.
Moja profesorka fizike je bila "interesantna" dečacima. Devojčice su se sve vreme, oko dve godine, pokazivale bolje u shvatanju lekcija.
Ko zna, možda je to radila iz nekih podlih feminističkih pobuda! :zcepanje:
Ovo se stvarno desilo, ali hajde-šalu na stranu, nastavnik treba da je odeven prema određenim pravilima, ali ako pravila ne važe za sve, onda ne važe ni za koga. Evo, ja prva bih ponekad otišla na posao u pidžami, da ne stojim ispred garderobera 15min i mozgam kako da se tek uljudno obučem!

Ma svaku na koju se dize treba tuziti ako ne da
Poštujem tvoje razmišljanje, ali šta kad nastavnice dolaze utegnute kao nekakve Jelene Karleuše? Izvini, škola nije mesto za to. Naša škola-na državnom nivou, je do nekog trenutka držala stroga pravila odevanja. Kad je džins postao ok respektivo za oba pola... tad je sve krenulo na štetu toj deci koja prosto moraju da pohađaju školu.

Da li može učenik da tuži učiteljicu ako se seksi oblači i time ga seksualno uznemirava? Ili školu?

Znam da je tema o pravnom savetu, ali obzirom da znamo kako će da se razvije evo je ovde gde bi i završila.

Pogledajte prilog 1436276

Da, na više njih. :)

Da nastavnicu iz Biologije u osnovnoj,ali ona se normalno oblacila,ali je imala malo vece grudi i dobru zadnjicu,a lepa kao lutka.Svi muski su zvalavili za njom,a i bila je mladja od svih ostalih nastavnika.Mislim,ako se nastavnica-profesorka izazovno oblaci pred tinejdzerima sigurno treba,ili da se opomene,a ako nastavi da se sankcionise.Imali smo jednu nastavnicu matematike koja je nosila neke bluze,sve do grla,ali trouglasti prorez napred,gde su sevale grudi,ali za njom niko nije gledao,kao za biologicarkom.

Vrlo dobra tema. Smatram da je to svakako seksualno uznemiravanje jer čovek ne može da se fokusira sa tom erekcijom, posebno ako je tinejdžer.

Bila je jedna nastavnica likovnog, svi otkidali za njom. Jednom joj šatro rekao da ne umem nešto nacrtati i ona došla sa suprotne strane klupe, navalila se da crta, a ono brate dekolte... :D

Matematičarki sam video siske i dicebradavi sa 14god, ova iz srpskog namerno širila noge dok sam bacao hemijsku ispod stola i zavirivao (imala je kukove kao ova sa slike):p..matora Istoričarka mi na ekskurziji mazila milokliz al ne dade da ga zalilam iako sam bio napredan vukovac sa 15god 175/70/18
Ja bih njima svima spomenik podigao
😘

...rijec je o ,-Uciteljici.../ razredna nastava /
Па права учитељица, душом и телом посвећана учењу ученика свему, па и животу. У обрнутом случају, учитељ - ученица сам за малгни мускулизам и предлажем дугогодишне преваспитавање уз принудни рад.

Па права учитељица, душом и телом посвећана учењу ученика свему, па и животу. У обрнутом случају, учитељ - ученица сам за малгни мускулизам и предлажем дугогодишне преваспитавање уз принудни рад.
...ovaj trend i nekakva psihoanaliza u osnovnim skolama
kao i non_stop izvjestaji i 'oglasavanja'
samo aktuelizuju i bude vjecne sklonosti ka rusiteljskom i nazadnom
ne treba kriti ali i ne treba nekakvim laznim dusebriznistvom i samopropagandama...
Ostaviti sve profesionalcima i dati malo mira tim nesretnim roditeljima i porodicama...

ja san za neke svoje masta i razvija desanku :)

Back