Da li može da se dobije SPB putem oralnog seksa?

Pa, ok, to je normalno.
Ima i knjiga od svetski priznatih i proslavljanih autora u kojima nešto odbacim, a nešto prihvatim. :)
Hmh?
Proslavljanih autora, od strane većine?
Mi, Srbi, smo se doselili u 7mom veku?
Zemčja je okrugla, a možda i nije - ili ipak jeste?
Gravitacija je zakon, ili možda i nije, ako su kesice male u masi - i šta onda?
Ne ubij - ali možeš, ako to "proslavljeni" kažu?
 
Interesantno pitanje koje se može preliti na sve što znamo.
Ipak, Sensei jeste tolerantan, ali iz posta u post se ne bavimo konkretnom temom iz naslova što će rezultirati brisanjem naših poruka, pa čak, možda, i ozbiljnim upozorenjima i sankcijama.
To je samo strah.
Onaj koji nas sputava da se odmetnemo, zbog same kazne.
Ako je izgovoreno - da li će nečijim brisanjem i nestati?
Da li ovaj razgovor ima manje smisla, od bezbroj onih koji i dalje opstaju, Indigo?
 
To je samo strah.
Onaj koji nas sputava da se odmetnemo, zbog same kazne.
Ako je izgovoreno - da li će nečijim brisanjem i nestati?
Da li ovaj razgovor ima manje smisla, od bezbroj onih koji i dalje opstaju, Indigo?
Izvini, nije mene strah nego želim da ispoštujem nekog ko je izdvojio vreme da smisli i otvori temu na koju želi da razgovara i u koju uključuje svakog ko želi u njoj da učestvuje
Ukoliko tema o polnim bolestima ne odgovara temi na koju razgovaramo, sasvim mi je prihvatljivo da se naša prepiska izbriše. Otvori temu i budi gospodin čovek.
Ja tu palamudim na temi nekog koga poštujem izuzetno o nekoj prefilosofskoj stvari. Ti očito ne znaš šta znači da se ispoštuje osoba koja ulaže neku energiju da bi se stvari odvijale kako treba.
 
Izvini, nije mene strah nego želim da ispoštujem nekog ko je izdvojio vreme da smisli i otvori temu na koju želi da razgovara i u koju uključuje svakog ko želi u njoj da učestvuje
Ukoliko tema o polnim bolestima ne odgovara temi na koju razgovaramo, sasvim mi je prihvatljivo da se naša prepiska izbriše. Otvori temu i budi gospodin čovek.
Ja tu palamudim na temi nekog koga poštujem izuzetno o nekoj prefilosofskoj stvari. Ti očito ne znaš šta znači da se ispoštuje osoba koja ulaže neku energiju da bi se stvari odvijale kako treba.
Ne.
Jer stvari idu svojim tokom, bez obzira na nače namere
A život, takođe - jeste prepun onih koji pravila ne poštuju.
Ja sam, doduše, tumor - ali dobroćudan. :)
 
Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland

Kaži drugu da mu želim brz oporavak,🤷
 

Back
Top