Da li moramo partneru da pružimo oralni seks?

Hoce oci da iskoce
Miroslav Ilic mora da je magistrirao to...
Moj Zoki kaže da je normalno da on ljubi moju gospođžu alije reko da ja nesmem da to njemu uradim dato samo kurbače radu i imo je on tamo neke kod koji je išo damu to radu alija nijesam jer ne dolikuje gospođži i majke njegove dece da tim ustima kasnije ljubim decu koju gojim tako da on i ljubi i liže a ja uživam a on kad oče zato iđže nekim raspuštenicama i izopaćenim ženama
Doktorat. :cool:
 
sa eurokremom ako nista...

burek s eurokremom.. :cool:
Cecily Strong Snl GIF by Saturday Night Live
 
Uporedjujes neuporedivo..

Znas Dzordzi kako to alfa muski rade..poslednje sto im je na pameti je pusenje i tako te radnjice...:lol:
A ne alfe iebu zbog sebe ne zbog reputacije,ja ne startujem ribu da se pokazem nego jer zelim snosku,pa i kad je u toku opet gledam svoje sebicne potrebe jer jos nismo dosli to toga da smo zajedno i da joj zelim ugadjati i stavljati je ispred svojih potreba
 
Kažu da treba jer je oralni seks najintimniji deo seksa jer se uzima intimni deo partnera u usta.Ako se odbije jer vam je oralni seks odvratan, gadite se, partner bi mogao da shvati da vam se ne svidja izgled genitalija a ni kakvog su ukusa i mirisa. Čak i ako ne uživate u tome, to je nešto što će vašem partneru pružiti zadovoljstvo, jer ne mora se svaki seksualni čin vrteti oko vašeg ličnog zadovoljstva.E sada, to kazu seksolozi ali šta ako vi stvarno ne možete da uzmete partnerov polni organ u usta , ako vam se gadi ili imate nagon za povracanjem i slicno.
Ne mora. Ako je bas velik i ide do kraja moze da dodje do bacanja pegle. Onda nek mala dozira glk glk.
 
A ne alfe iebu zbog sebe ne zbog reputacije,ja ne startujem ribu da se pokazem nego jer zelim snosku,pa i kad je u toku opet gledam svoje sebicne potrebe jer jos nismo dosli to toga da smo zajedno i da joj zelim ugadjati i stavljati je ispred svojih potreba
Mislis da zene nemaju prava da imaju svoje sebicne potrebe?
Kad naletis na takvu dakle svoju i sebicnu otpadnes u startu...nema snoske...:lol:
 
Kažu da treba jer je oralni seks najintimniji deo seksa jer se uzima intimni deo partnera u usta.Ako se odbije jer vam je oralni seks odvratan, gadite se, partner bi mogao da shvati da vam se ne svidja izgled genitalija a ni kakvog su ukusa i mirisa. Čak i ako ne uživate u tome, to je nešto što će vašem partneru pružiti zadovoljstvo, jer ne mora se svaki seksualni čin vrteti oko vašeg ličnog zadovoljstva.E sada, to kazu seksolozi ali šta ako vi stvarno ne možete da uzmete partnerov polni organ u usta , ako vam se gadi ili imate nagon za povracanjem i slicno.
Meni Nina nemoraš :rotf: Seks sa tobom je sigurno nešto posebno. I ja bi se potrudio da ti budeš zadovoljna, jer tvoje zadovoljstvo je i moje zadovoljstvo. Ja se tu ništa ne pitam :rotf:
 
jer ne mora se svaki seksualni čin vrteti oko vašeg ličnog zadovoljstva.
Sve se vrti oko toga,da li vodimo ljubav iz animalnih razloga i zadovoljavamo samo svoju potrebu ili ne.Meni je odnos jedan od nacina da partnerku ucinim srecnom,zadovoljim je,da joj ucinim te trenutke nezaboravnim,jedinstvenim i zato pisem da nista ne mora,sve bude stvar trenutka,osecaja,strasti.Tako je i sa oralnim sexom,bilo je losih orala ali i predobrog sexa bez,poenta je u tome..u sexu nista ne mora i sve je dozvoljeno ako se partneri sloze....
 

Back
Top