Da li moramo partneru da pružimo oralni seks?

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Moj Zoki kaže da je normalno da on ljubi moju gospođžu alije reko da ja nesmem da to njemu uradim dato samo kurbače radu i imo je on tamo neke kod koji je išo damu to radu alija nijesam jer ne dolikuje gospođži i majke njegove dece da tim ustima kasnije ljubim decu koju gojim tako da on i ljubi i liže a ja uživam a on kad oče zato iđže nekim raspuštenicama i izopaćenim ženama

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.877
Moj Zoki kaže da je normalno da on ljubi moju gospođžu alije reko da ja nesmem da to njemu uradim dato samo kurbače radu i imo je on tamo neke kod koji je išo damu to radu alija nijesam jer ne dolikuje gospođži i majke njegove dece da tim ustima kasnije ljubim decu koju gojim tako da on i ljubi i liže a ja uživam a on kad oče zato iđže nekim raspuštenicama i izopaćenim ženama
aha, jeste, čuh tako isto odnekud, kaže baš to, jer kao ne može da mi ljubi kitu i posle decu da ljubi, ne ide..
Tako da ima tih savremenijeh što žele usta njihove žene da budu nevina
pa u redu je i to ;)

Mačka_Zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
75.454
a on ne ljubi djecu???