Da li mislite da su muškarci ispod nas?

verovatno ni jedan roditelj ali roditelji su nemocni kada je ljubav u pitanju..deca ce uraditi ono sto zele i hoce
E al taj roditelj čita bajke dok je mala o bogatom princu pa tv, pa danas internet, ma ajde bre :D
Zašto filozofiramo, nema toliko bogatih pa piskaramo o ljubavi, a gde su predrasude o naciji, veri, boje kože...
Došla druga vremena, nema više hipi komune
 
E al taj roditelj čita bajke dok je mala o bogatom princu pa tv, pa danas internet, ma ajde bre :D
Zašto filozofiramo, nema toliko bogatih pa piskaramo o ljubavi, a gde su predrasude o naciji, veri, boje kože...
Došla druga vremena, nema više hipi komune

Ако си толики баксуз да ти се дете заљуби у сиромашног црнца исламисту онда јeбига. :mrgreen:
 
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?
Ja mislim da -da.
A vi?
Joj bre i za trolovanje treba talenat
 
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?
Ja mislim da -da.
A vi?
Ne mislim.
Mislim da su većina muškaraca veoma logična bića, i ako im se išta mora crtati, to je zato što mnoge žene nisu u stanju da se izraze kako treba ni da kažu šta hoće. Prosečna žena ni sama ne zna šta bi najrađe - pričam ko prosečna žena. Jel bi da poručimo kinesku? Jao, pa ne znam. Dobro, hoćeš meksičku? Šta znam... Pa jel da uzmem mešano? Uh, nemoj, debela sam... Onda, ne bi ništa? Ali, GLADNA sam!
Razumeš?
Karikiram, ali da naleti kakva vanzemaljska civilizacija, ni njima ništa ne bi bilo jasno.

Muškarci koji "izigravaju" ma šta, mladi su po godinama ili pameti. Ne znam što bi razumna žena imala s njima bilo kakva posla. Jer, da ih je bar teško prepoznati - ali nije. Dovoljno je po sata s njima pričati pa da shvatiš da ne znaju ni odakle su ni kud su pošli, a kamoli koji su im planovi. Takvi ne vrede ni pola boba, i nemaju nikakve sposobnosti. Nije mi jasno što bi se žena zamajavala nesposobnim muškarcem - ako ga je već moguće prepoznati u startu, bez naročite muke.
Sposoban muškarac ne priča mnogo, ali ume mnogo da radi, i to ne zgubidan poslove, već poslove koji se isplate.
Ne mislim da je žena i na koji način iznad muškarca - kao što ne mislim ni da su muškarci nad ženama. Mislim da se uklapamo. Sad, negde se uklope zgubidan i naivna, a negde sposoban i vešta. Ali, pa šta? Prošla sam kroz taj tunel i izašla van. Vredelo je iskustva.
 
"Susan Sto Helit,


Muškarci koji "izigravaju" ma šta, mladi su po godinama ili pameti. Ne znam što bi razumna žena imala s njima bilo kakva posla. Jer, da ih je bar teško prepoznati - ali nije. Dovoljno je po sata s njima pričati pa da shvatiš da ne znaju ni odakle su ni kud su pošli, a kamoli koji su im planovi. Takvi ne vrede ni pola boba, i nemaju nikakve sposobnosti. Nije mi jasno što bi se žena zamajavala nesposobnim muškarcem - ako ga je već moguće prepoznati u startu, bez naročite muke.
Sposoban muškarac ne priča mnogo, ali ume mnogo da radi, i to ne zgubidan poslove, već poslove koji se isplate.
Ne mislim da je žena i na koji način iznad muškarca - kao što ne mislim ni da su muškarci nad ženama. Mislim da se uklapamo. Sad, negde se uklope zgubidan i naivna, a negde sposoban i vešta. Ali, pa šta? Prošla sam kroz taj tunel i izašla van. Vredelo je iskustva.
[/QUOTE]
Dobar opis vecine nas muskaraca..dobra vecina se trudi da udovolji potrebama porodice a za to treba da se radi..ja radim sve sto je u vezi s pisanjem i kritikama politicara..imam 20 godina iskustva kao novinar sto mi je pomoglo da radim cak i u turizmu..jbg sad turizma nema a malo je.. ostalih poslova koji se isplate ili ne no bitno je da se radi.. da se izdrzavaju autai deca koja istini za volju ne zive samnom..ne zanosim se previse i u teskim trenucima nastojim zadrzati dostojanstvo i spori tok zivota..Srecom da mi zena radi no i njoj se prekinulo viziting profesorovanje pa i otud nema dodatnih sredstava...nadam se da ce jednom stati ova golgota pa da se vratimo u svoje plitke zivote bez turbulencija..
 
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?
Ja mislim da -da.
A vi?

Cast izuzetcima.
medjutim, ono sto mene licno vise pogadja su zene koje ne vole zene. Tacno osetis tu averziju prema svim zenama. Meni je to tuzno, mnogo dublji problem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cast izuzetcima.
medjutim, ono sto mene licno vise pogadja su zene koje ne vole zene. Tacno osetis tu averziju prema svim zenama. Meni je to tuzno, mnogo dublji problem.
Pa ne averzija ali imaju taj Ego trip, narucito Balkanski Muskarci ono huja "nece meni zena" , u voznji su bahati retko se trude da budu Kavaljeri jos redje da pokazu malu slabost -emocije. Izuzetke su kad je lovinaispred njih i onda se tu grebe da bi se doslo do medjunozja.

Kazem ima i ok likovi ali redje.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top