Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Ima Miro i onih posle 27.. samo što i one kažu da su moderne, slatke, seksepilne, privlačne.. ali, eto.. još se ne daju prevrnuti..mslm, prevariti :lol:
Pa šta?Za mene nije in da raširim noge samo da bi bila u trendu.Nevinost je nešto što je danas retkost naći posle 23.Prema tome,nevinost se daje onome ko je istinski zasluži.
 
To govori sve o tebi.Valjda treba da ti bude cast sto je neko nevin i sto je od toliko nacije izabrao jednu osobu-bas tebe.Ne mogu da razumem muskarce koji jure devojku koja nije nevina,a oni su nevini.Odbijaju nevinu samo zato sto ne zna nista o tome.Zasto se nevine devojke danas ismejavaju?Jel ona sto nije nevina in?Ona koja je izgubila nevinost mlada se vise vrednuje od one koja je to uradila u kasnijoj dobi sa 24,25?Pritom ste svi isti.Samo bi da vodite ljubav,a decu da pravite necete nikako
Miro.Toliko si dobro objasnila ceo problem (problem nekih muskaraca) da bi svaki muskarac koji se ponasa kao necovek,trebalo da se postidi
ako se pronadje u primeru koji si ti dala u svom postu.
 
Pa šta?Za mene nije in da raširim noge samo da bi bila u trendu.Nevinost je nešto što je danas retkost naći posle 23.Prema tome,nevinost se daje onome ko je istinski zasluži.
Na veliku zalost,celog naseg drustva,danas ima veoma,veoma malo muskaraca,koji zasluzuju,da im postena devojka poveri svoju nevinost.Nevinost se ne nalazi na ulici,ona se ne kupuje,ona se ne otima......ona se DARUJE muskarcu,koji to po svim svojim postupcima ZASLUZUJE .!
 
Miro.Toliko si dobro objasnila ceo problem (problem nekih muskaraca) da bi svaki muskarac koji se ponasa kao necovek,trebalo da se postidi
ako se pronadje u primeru koji si ti dala u svom postu.
Ja analiziram momke vec nekih par meseci,i jos uvek nisam naisla na nekog ko je spreman da bude sa jednom,jednom ali vrednom.Ko nije spreman da ima budućnost i decu za nekoliko godina.To je problem većine,da zadovolje svoju potrebu i da se hvale kako su spavali sa što više njih,a da budu sa jednom malo ko želi.Dakle,vecita polemika će biti zašto su nevine devojke ismevane svuda,dok se nekoj koja je bila sa njih deset klanjaju.
 
Na veliku zalost,celog naseg drustva,danas ima veoma,veoma malo muskaraca,koji zasluzuju,da im postena devojka poveri svoju nevinost.Nevinost se ne nalazi na ulici,ona se ne kupuje,ona se ne otima......ona se DARUJE muskarcu,koji to po svim svojim postupcima ZASLUZUJE .!
Ovo je istina.Ali mnogi muškarci glume i devojka im se da,a oni pobegnu.Zašto su tako nevaspitani?Kada dodje do pitanja porodice,oni odu.Da li je zabava jedino što vide?
 
Ne,kad kazem zabava,mislim na seks.
Зар то није суштина сваког забављања? Замисли да треба да се смуваш са дечком и да ти он постави услов да нема секса у вашој вези? Или обратно да девојка то постави као услов дечку. Колико њих би пристало на то? А од тих што пристану, колико њих би издржало дуже од 5 година?
 
Зар то није суштина сваког забављања? Замисли да треба да се смуваш са дечком и да ти он постави услов да нема секса у вашој вези? Или обратно да девојка то постави као услов дечку. Колико њих би пристало на то? А од тих што пристану, колико њих би издржало дуже од 5 година?
Ne razumete.Ovde je rec o momcima koji samo misle na seks.Kad su dvoje u vezi seks je ok.Zabava-pordazumeva momka koji ne uzima devojku za ozbiljno nego odradi to sa njom i ćao.Niko od momak ne moze ni godinu dana da ceka na seks.
 
Ne razumete.Ovde je rec o momcima koji samo misle na seks.Kad su dvoje u vezi seks je ok.Zabava-pordazumeva momka koji ne uzima devojku za ozbiljno nego odradi to sa njom i ćao.Niko od momak ne moze ni godinu dana da ceka na seks.

Takva je nasa ljudska priroda / proklestvo i kod zene i kod muskaraca, jbg. To je bas diskutabilna tema.


Kao na primer kojih razloga?

Zato sto kao i mi muskarci zelimo da probamo kakav je sex i sa drugim curama, takoreci (da promenimo sto vise). Ne kazem ja da su sve cure takve i da one zele da promene sto vise. Ali sam siguran da 95% devojaka zeli da proba makar jos jednog muskarca, sto znaci ili ce da prevari trenutnog ili ce da raskine iz tog razloga sto zeli sex sa drugim. U najgorem slucaju, moze mnogo da sjebe decka u koliko je bas zaljubljen i gaji emocije. (muskarci ce me razumeti)

Vidi, ja ne bih voleo. Ali naravno, kada se upoznajem sa nekom curom / potencijalnom devojkom, necu da je pitam "ej jel si nevina" ili da pokusam da izvucem to iz nje. Ako se desi da mi udjemo u vezu i saznam da je ona nevina, ne bih je bas ostavio zbog toga. Ja generalno kazem da ne bih voleo da budem sa nevinom a sad ako se desi, jbg.
 
Zato sto kao i mi muskarci zelimo da probamo kakav je sex i sa drugim curama, takoreci (da promenimo sto vise). Ne kazem ja da su sve cure takve i da one zele da promene sto vise. Ali sam siguran da 95% devojaka zeli da proba makar jos jednog muskarca, sto znaci ili ce da prevari trenutnog ili ce da raskine iz tog razloga sto zeli sex sa drugim. U najgorem slucaju, moze mnogo da sjebe decka u koliko je bas zaljubljen i gaji emocije. (muskarci ce me razumeti)

Vidi, ja ne bih voleo. Ali naravno, kada se upoznajem sa nekom curom / potencijalnom devojkom, necu da je pitam "ej jel si nevina" ili da pokusam da izvucem to iz nje. Ako se desi da mi udjemo u vezu i saznam da je ona nevina, ne bih je bas ostavio zbog toga. Ja generalno kazem da ne bih voleo da budem sa nevinom a sad ako se desi, jbg.
A što svi koriste termin potencijalna devojka,pa posle kad oće prijateljtvo,kazu da vise nije moguce da im bude devojka.Šta mislite Vi o osobi koja hoće vezu,a videla je samo Vašu sliku?Mislim na momka.Koji je posle nekoliko meseci rekao da hoće prijateljstvo jer je procenio da nije moguće da budemo potencijalna devojka.Da li je to znak da je hteo kombinaciju?
 
Ima sigurno, i verujem da ima nevinih u 23 god pa cak i vise.

Iskreno ja ne bih voleo da budem prvi devojci, iz vise razloga.
Ti ne bi zeleo da nekoj devojci budes prvi muskarac u seksualnom smislu,zato sto ocigledno,nemas onu sigurnost u sopstvene vrednosti,tebe kao muskarca.Drugim recima,nisi rodjen kao Alfa muskarac,koji po prirodi stvari,treba da bude vodja porodice(u najboljem smislu te reci) preuzme
na sebe odgovornost za tu buducu porodicu,koja bi se vremenom formirala.
 
A što svi koriste termin potencijalna devojka

Ne znam zasto drugi koriste ali mogu da kazem zasto ja koristim. - Iz razloga jer sam trenutno slobodan. Ovo ti je vise nego dovoljan razlog. :)


Šta mislite Vi o osobi koja hoće vezu,a videla je samo Vašu sliku?

Vidim jedno veliko neiskustvo.

Koji je posle nekoliko meseci rekao da hoće prijateljstvo jer je procenio da nije moguće da budemo potencijalna devojka.Da li je to znak da je hteo kombinaciju?

Jeste. Ili je jednostavno shvatio da ne odgovaras njegovim ocekivanjima i ono sa cime on moze da se nosi i odlucio da to bude prijateljstvo sa povlasticama. Ja generalno nikad necu da budem za to da kombinaciju mozes da mesas sa prijateljstvom i nazivas tu osobu drug, dugarica, prijateljica a je*ete se kad god vam se ukaze prilika.
 
Ne znam zasto drugi koriste ali mogu da kazem zasto ja koristim. - Iz razloga jer sam trenutno slobodan. Ovo ti je vise nego dovoljan razlog. :)




Vidim jedno veliko neiskustvo.



Jeste. Ili je jednostavno shvatio da ne odgovaras njegovim ocekivanjima i ono sa cime on moze da se nosi i odlucio da to bude prijateljstvo sa povlasticama. Ja generalno nikad necu da budem za to da kombinaciju mozes da mesas sa prijateljstvom i nazivas tu osobu drug, dugarica, prijateljica a je*ete se kad god vam se ukaze prilika.
Pa kombinacija otpada kod mene.Ja zelim iskljucivo dugu i ozbiljnu vezu.Mozda kad je shvatio da nece dobiti,promenio reci.
 
Ti ne bi zeleo da nekoj devojci budes prvi muskarac u seksualnom smislu,zato sto ocigledno,nemas onu sigurnost u sopstvene vrednosti,tebe kao muskarca.Drugim recima,nisi rodjen kao Alfa muskarac,koji po prirodi stvari,treba da bude vodja porodice(u najboljem smislu te reci) preuzme
na sebe odgovornost za tu buducu porodicu,koja bi se vremenom formirala.

Ocigledno je da nisi u toku. Mislis da to sto ces da budes Alfa muzijak, bices vodja porodice? Zivis u doba kada su moji baba i deda bili mladi, zaostao si ili ocigledno nisi preziveo nista od ovoga pa se upustas u pricu o kojoj veze nemas. Danas niko nece da trpi da ti njemu nesto naredjujes pa cak i da predlazes "reci ce ti da nisi u pravu ako tako misli" tako da to pada u vodu. Niko nikog ne trpi.

Od srca ti zelim da nadjes nevinu. :)
 

Back
Top