Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Razumem.Intuicija ne laže nikada.
Jašta, bilo mi malo krivo posle kad se oženio i kad je uspeo u životu. Međutim, ostalo je malo zajedljivosti njegove prema meni što je jasan indikator da tu postoji neka spržena emocija. I njegovoj ženi je to makar intuitivno bilo jasno. Tako da su bili skotovi tu i tamo prema meni. Jer opasnost valja eliminisati. I ja sam se tu povukla skroz i nisam htela da mu se javljam uopšte. Bio mi na ignor, toliko da je čak njegovoj ženi postalo krivo zbog te nepravde. I jedno veče ona i ja se družimo, zezamo, pijemo. Msm s drugim ljudima, ali vrlo upadljivo, ona i ja. Ćivot.
 
Mladić treba da ceni nevinu devojku,a ne da je ostavlja zbog toga.On je tsj koji treba devojku da nauči da bude dobra u krevetu.
Ne shvatam, ti hoćeš obuku da bi bila dobra u krevetu? Tebi treba iskusan momak da te obuči kako da se seksaš? Ti si daleko od nevine, psihički nisi nevina, šta te briga za to fizički kad si ovamo zakazala. Neka te probije prvi koji na to pristane, nemaš ti šta da biraš.

Vidiš ti to, nevina a neće nevinog momka.
 
Jašta, bilo mi malo krivo posle kad se oženio i kad je uspeo u životu. Međutim, ostalo je malo zajedljivosti njegove prema meni što je jasan indikator da tu postoji neka spržena emocija. I njegovoj ženi je to makar intuitivno bilo jasno. Tako da su bili skotovi tu i tamo prema meni. Jer opasnost valja eliminisati. I ja sam se tu povukla skroz i nisam htela da mu se javljam uopšte. Bio mi na ignor, toliko da je čak njegovoj ženi postalo krivo zbog te nepravde. I jedno veče ona i ja se družimo, zezamo, pijemo. Msm s drugim ljudima, ali vrlo upadljivo, ona i ja. Ćivot.
Ne shvatam, ti hoćeš obuku da bi bila dobra u krevetu? Tebi treba iskusan momak da te obuči kako da se seksaš? Ti si daleko od nevine, psihički nisi nevina, šta te briga za to fizički kad si ovamo zakazala. Neka te probije prvi koji na to pristane, nemaš ti šta da biraš.

Vidiš ti to, nevina a neće nevinog momka.
Niko nije rekao da neka devojka želi obuku.Pričam uopšteno.Da li ti misliš zaista da devojke koje su nevine znaju nešto u krevetu?Valjda momak treba sa njom to da odradi,da bi ona nešto znala i naučila.Koja je nevina,ona je i neiskusna devojka.Devojka treba da izabere sa kim će to da uradi.A ja sam jos uvek normalno biće,to što nisi razumeo svrhu rečenice to je tvoj problem.Većina devojaka danas izgubi nevinost sa onim momcima koji nisu nevini,retkost je naći nevinog momka.
 
Ne znam šta ti pričaš. Vrlo lako može da se edukuje na internetu pa sa nevinim momkom pa proba nešto u praksi i zajedno rastu i razvijaju se.
Pa svako moze da se edukuje na internetu,ali ne bi trebalo.Trebalo bi se edukovati knjigama.Ja mislim da mnogi momci kazu devojci da su nevini,a u stvari nisu.Takvih bas i nema.Devojaka ima.Muškog roda,da je nevin sa 23,24 ili više ima jako malo.
 
Niko nije rekao da neka devojka želi obuku.Pričam uopšteno.Da li ti misliš zaista da devojke koje su nevine znaju nešto u krevetu?Valjda momak treba sa njom to da odradi,da bi ona nešto znala i naučila.Koja je nevina,ona je i neiskusna devojka.Devojka treba da izabere sa kim će to da uradi.A ja sam jos uvek normalno biće,to što nisi razumeo svrhu rečenice to je tvoj problem.Većina devojaka danas izgubi nevinost sa onim momcima koji nisu nevini,retkost je naći nevinog momka.
Ne, batice. Svaki čovek je za sebe i ne može jedan da te nauči. Obuka za nešto tako banalno kao što je seks ti ne treba.
 
Pa svako moze da se edukuje na internetu,ali ne bi trebalo.Trebalo bi se edukovati knjigama.Ja mislim da mnogi momci kazu devojci da su nevini,a u stvari nisu.Takvih bas i nema.Devojaka ima.Muškog roda,da je nevin sa 23,24 ili više ima jako malo.
I trebalo bi da i decko i devojka bu
Ne, batice. Svaki čovek je za sebe i ne može jedan da te nauči. Obuka za nešto tako banalno kao što je seks ti ne treba.
nije ovde reč o nekoj obuci,nego o tome da muškarac treba da bude muškarac i u krevetu.Ako je devojka neiskusna,ko ce je bolje nauciti od njenog momka,kroz odnos?
 
Kad ćeš shvatiti, isto je. Ti kao žensko misliš da je kod muškaraca drugačija situacija, oni misle da je kod vas žena drugačije...isto je.
Isto ima nevinih, dobrih, ološa, nevjernih...u istom broju. Ti nećeš nevinog momka, oćeš neko iskustvo da ti se prenese. Čudiš se zašto je tako malo nevinih muškaraca a ti si nevina.
Ja nisam rekla ovde ni jednog momenta da sam nevina.Otkud Vi to mozete znati?Mozda sam,a mozda i nisam.Ne zelim o tome da govorim.Ima Vas raznih,mnogi ne cene to sto je neka devojka nevina,jer zele iskusnu u krevetu,pa povegnu kad cuju da devojka nikada nije imala odnos.Moja drugarica ima 24 godine,nevina je i boji se da to kaze decku,jer je ubedjena da ce je ostaviti.Ja sam joj rekla,ako mu se ne svidja,neka onda trazi onu koju je njih 30 znate vec i bio bi onda taj decko zadovoljan.Nemaju sve devojke taj trend da mlade gube nevinost,kad sam ja isla u srednju skolu,devojke su jedva cekale da napune osamnaest i vec taj isti dan spavale sa momcima.Da li su one u prednosti?,u odnosu na nevine devojke,pa nisu.
 
Pa zašto hoćeš iskusnog momka ako one iskusne djevojke nisu u prednosti?
Pobogu ja nisam rekla da nesto hocu.Ja kad se u nekoga zaljubim,to je gotovo,to da li je decko nevin ili ne nema veze.Ako ima ljubavi,sto je to bitno.Isto vazi i za devojku.Drugo sta znaci iskusan momak?Niko ne trazi iskustvo,nego da recimo on zna sta treba da radi.Posto momci uglavnom i zele seks,zato smatram da bi oni trebali devojku da nauce necemu.Iskustvo,ili ne,ako ima ljubavi nije bitno.I da mu je prvi put,on treba da objasni devojci kako i sta.
 
Ne, previse su detinjasti a jos ako su perverzni kao taj tvoj 🤢
Ja zaista mislim da decko koji je
Zašto ne bi znali? Kakve veze ima njegova nevinost? U fizičkom smislu? Možda je talentovan. To je sve do razvitka svijesti, u odredjenim pravcima. Može biti iskusan u smislu da je bio sa 100 žena a da ne umije tebe da zabavi?
ne verujem da to tako postoji.Onaj ko je nevin,ne moze da bude bas toliko perverzan.Lik ocigledno laze.
 

Back
Top