Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Teško je odgovoriti na pitanje kada ne postoji statistika, a ne postoji ni dovoljan uzorak da se donose zaključci.

1. Verovatno ima nevinih devojaka posle 23.
2. Mislim da su ili socijalno nesposobne da postanu deo društva. Ili je prosto aseksualna. Šta sad, rođena je tako.
3. Većina devojaka koristi u nenormalnoj meri socijalne mreže. Pumpa im se ego do beskraja da misle kako su ribetine. A kako danas situacija nije kao nekada, da lepo izađeš van kuće, pa lepo da vidiš devojku u kafiću pa da muvaš. Ovo je vreme gde se praktično muvate online dok se ne upoznate..
4. Imao bih odnos sa nevinom devojkom. I imao sam.
 
Teško je odgovoriti na pitanje kada ne postoji statistika, a ne postoji ni dovoljan uzorak da se donose zaključci.

1. Verovatno ima nevinih devojaka posle 23.
2. Mislim da su ili socijalno nesposobne da postanu deo društva. Ili je prosto aseksualna. Šta sad, rođena je tako.
3. Većina devojaka koristi u nenormalnoj meri socijalne mreže. Pumpa im se ego do beskraja da misle kako su ribetine. A kako danas situacija nije kao nekada, da lepo izađeš van kuće, pa lepo da vidiš devojku u kafiću pa da muvaš. Ovo je vreme gde se praktično muvate online dok se ne upoznate..
4. Imao bih odnos sa nevinom devojkom. I imao sam.
Ne znam da li su asocijalne,ja bih pre rekla da možda nisu našle još uvek onog pravog da to urade,ali mislim da ih ima,ali vrlo malo u današnje vreme.
 
Pozdrav,
moje pitanje za sve Vas je,da li mislite da u današnje vreme ima nevinih devojaka posle 23 godine?Ako ih ima,šta mislite o takvim nevinim devojkama?Ako mislite da ih nema,šta mislite,zašto je to tako?
Da li biste imali odnos sa nevinom devojkom?

Ima ih.
Ne ulazim u njihove razloge, moze biti bilo sta od religije do neodgovarajuceg partnera.
Zasto da ne, nije to neka neizleciva bolest.

Vecina stvari se danas vrti oko seksa sto moze da zbuni i nametne pritisak bez potrebe.
 
Jel to ona što je momak ostavio pre 45 minuta?
Pa ja ne znam zašto neko ostavlja devojku ako je nevina,valjda momcima treba da bude čast što su prvi nekoj devojci,a ne da beže kada čuju da je neko nevin.Devojka o kojoj sam čitala priču imala je 30 godina,dečko je pitao da li si nevina?Ona je rekla da.
On onda nije hteo da spava sa njom i rekao joj je rastajemo se.
 
Nećemo sada o tome da li sam ja nevina ili ne.Pričam o mojoj drugarici,koja je sebi uvrtela u glavu da će je dečko ostaviti zbog toga što je nevina!!Oni su u vezi,pa ona misli da će je on ostaviti zbog toga što nije iskusna u krevetu.

Ako ce to biti razlog za raskid bolje po nju da se razidju.

Normalnoj osobi to nece biti problem.
 
Pa taj ako je ostavi što je nevina očigledno je super za nju jer zna da joj ne treba u životu. Nikada ne treba da krijemo ono što jesmo sa partnerom. Ako se to nekome ne sviđa, kakvi jesmo, neke nađu drugog. Da se sad osoba adaptira zbog drugog, umm, ne hvala. Ako ima problem oko toga, neka ga otkači istog trenutka.
Ja mislim da svakom muškarcu treba da bude čast,ako je devojka koja mu se svidja i sa kojom ima vezu,nevina.A ne da devojku ostavlja zbog toga,što joj je prvi put.
 

Back
Top