Da li mislite da ima lažnih ljudi na internetu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,
od kada sam otvorila profil,mnogi su me nazvali fake,pa mislim da Vam je “kolega” u privatnoj prepisci,koga ste poslali forumaši,Vi koji ste mislili da sam fake,svima koji su sumnjali,pustio poruku da nisam fake,ili mozda neki dokaz.Pošto me sada više niko ne proziva da sam fake!
Nadam se da su se sada mnogi od Vas uverili i da su zadovoljni i zahvalni kolegi,koga neću imenovati,što je da tako kažem,odradio posao.
Jer malo je sumnjivo da Vas neko zanima,pa mu pustite poruku i od početka tražite neki dokaz,da bi ste utvrdili koja je osoba u pitanju!Mislim da su se sada svi uverili da jeste u pitanju jedna devojka,totalno drugačijih shvatanja.Smatram da moje teorije i razmišljanja treba da budu različita od današnjice,na neki način,jer ako se mišljenja podudaraju,svi smo deo mase,a ja ne želim da budem deo te mase!Pozdravljam ovim putem,prozivatelje forumaše i želim im sreću i jos nešto,ako ne verujete da je neka osoba stvarna,ne morate da odgovarate na njene teme na forumu.Nadam se da sam razjasnila neke stvari onima koji su insistirali.Pozdrav od Modernemire5.
Kada već pitaš: 1100 komentara za MESEC dana? Pa i ne deluješ baš kao neka početnička amaterka!? :bravo::bravo::bravo:
 
Bukvalno mi je dosadjivao 6 sati za sliku.Na kraju je dobio sliku.I onda se desilo očekivano,nestao bez traga.Hteo je verovatno da se uveri da li je u pitanju devojka.Pa što se sada ne javi.Ime člana počinje na S.Mozda je i ugasio profil.
Znači recept da od tebe dobije šta god traži je da se bude dosadan 6 sati?
Imaš jedno 5 000 evra na zajam, vratiću ti do sledeće godine?
Ne treba slika, ili nešto drugo.
Mogu ja 6 sati to da ponavljam, ne brini...........I na pp ako treba....
Vratiću ti sve do zadnjeg evra, komšijine mi tetke.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top