Da li mislite da ima lažnih ljudi na internetu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne,nego one sa lica .Nemaš pojma koliko žena apsolutno ružno izgleda bez kozmetičkih trikova.Neke do njih gaje i zulufe....
Izvini,ali ja devojke nikada ne gledam u lice.Ja sam skoncentrisan samo na njihovo medjunozje.Glava devojke mi uopste nije vazna.Samo cenim
kvalitetnu vaginu.Sto uza,to zadovoljstvo vece.!
 
Svaki muskarac gleda svoju devojku u lice,a oni koji to ne rade,onda su verovatno devojke lakog morala te sa kojima spavaju.
Zašto bih spavao sa nekim ko mi se gadi da ga pogledam u facu? Pa nisam pas. Da bih spavao sa njom mora biti lijepa, ako je lijepa gledaću je u lice i ljubiti. Ne znam zašto bi mi padalo na pamet u tim trenucima da je ona djevojka niskog morala? Ili se to prije seksa isplanira da nema gledanja u oči?
 
Zašto bih spavao sa nekim ko mi se gadi da ga pogledam u facu? Pa nisam pas. Da bih spavao sa njom mora biti lijepa, ako je lijepa gledaću je u lice i ljubiti. Ne znam zašto bi mi padalo na pamet u tim trenucima da je ona djevojka niskog morala? Ili se to prije seksa isplanira da nema gledanja u oči?
Prave zene vole da gladaju muskarce u oci kada dozivljavaju orgazam. Verovali ili ne.
 
Zašto bih spavao sa nekim ko mi se gadi da ga pogledam u facu? Pa nisam pas. Da bih spavao sa njom mora biti lijepa, ako je lijepa gledaću je u lice i ljubiti. Ne znam zašto bi mi padalo na pamet u tim trenucima da je ona djevojka niskog morala? Ili se to prije seksa isplanira da nema gledanja u oči?
mladić treba devojku da gleda u oči.Nije ni devojka keruša!
 
Pozdrav svima,
od kada sam otvorila profil,mnogi su me nazvali fake,pa mislim da Vam je “kolega” u privatnoj prepisci,koga ste poslali forumaši,Vi koji ste mislili da sam fake,svima koji su sumnjali,pustio poruku da nisam fake,ili mozda neki dokaz.Pošto me sada više niko ne proziva da sam fake!
Nadam se da su se sada mnogi od Vas uverili i da su zadovoljni i zahvalni kolegi,koga neću imenovati,što je da tako kažem,odradio posao.
Jer malo je sumnjivo da Vas neko zanima,pa mu pustite poruku i od početka tražite neki dokaz,da bi ste utvrdili koja je osoba u pitanju!Mislim da su se sada svi uverili da jeste u pitanju jedna devojka,totalno drugačijih shvatanja.Smatram da moje teorije i razmišljanja treba da budu različita od današnjice,na neki način,jer ako se mišljenja podudaraju,svi smo deo mase,a ja ne želim da budem deo te mase!Pozdravljam ovim putem,prozivatelje forumaše i želim im sreću i jos nešto,ako ne verujete da je neka osoba stvarna,ne morate da odgovarate na njene teme na forumu.Nadam se da sam razjasnila neke stvari onima koji su insistirali.Pozdrav od Modernemire5.
Vidi ovde svi onako malo pate od pojave zapisavanja teritorije jer su nesigurni,takodje vole da znaju o svakom nesto ne bi li bili u prednosti ako dodje do licnih napusavanja,a dosadu niko ne voli pa ce te u to lako uvuci i nekako te moraju spustiti ispod njihovog nivoa
 
Pozdrav svima,
od kada sam otvorila profil,mnogi su me nazvali fake,pa mislim da Vam je “kolega” u privatnoj prepisci,koga ste poslali forumaši,Vi koji ste mislili da sam fake,svima koji su sumnjali,pustio poruku da nisam fake,ili mozda neki dokaz.Pošto me sada više niko ne proziva da sam fake!
Nadam se da su se sada mnogi od Vas uverili i da su zadovoljni i zahvalni kolegi,koga neću imenovati,što je da tako kažem,odradio posao.
Jer malo je sumnjivo da Vas neko zanima,pa mu pustite poruku i od početka tražite neki dokaz,da bi ste utvrdili koja je osoba u pitanju!Mislim da su se sada svi uverili da jeste u pitanju jedna devojka,totalno drugačijih shvatanja.Smatram da moje teorije i razmišljanja treba da budu različita od današnjice,na neki način,jer ako se mišljenja podudaraju,svi smo deo mase,a ja ne želim da budem deo te mase!Pozdravljam ovim putem,prozivatelje forumaše i želim im sreću i jos nešto,ako ne verujete da je neka osoba stvarna,ne morate da odgovarate na njene teme na forumu.Nadam se da sam razjasnila neke stvari onima koji su insistirali.Pozdrav od Modernemire5.
Ma pun forum bolesnika, prosto ne obraćaj pažnju.
Ja sam se učlanila 2005.te pa posle toliko godina dobijem pitanja tipa "Majče čije si klonče?" A to je još i normalno pitanje, u inboxu
A imala sam "pacijenta" koji je bukvalno išao za svakim mojim postom i pisao "Ti si klon, ti si klon"
Onda, relativno skoro, bila mi se nakačila neka...ako je uopšte žensko...
A i ona se "ohladila".
Trenutno imam jednog aktivnog hejtera a nadam se da će se i on vremenom "otkaciti"
 
Ne razumem zbog čega je na forumu bitno da li se neko krije iza nika, pa se predstavlja kao devojka ili mladić, a nije takav?
Forum služi za diskusiju o raznim temama, pa ko god bio ako pametno piše, u čemu je problem'
Veći problem su budale koje se kriju iza nikova da bi lečili svoje komplekse iz realnog života.
Bravo.Potpuno si u pravu,mrzim te kukavice koje nemju tri ciste,da javno objave svoje misljenje,bilo ono opste prihvaceno ili ne.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ma pun forum bolesnika, prosto ne obraćaj pažnju.
Ja sam se učlanila 2005.te pa posle toliko godina dobijem pitanja tipa "Majče čije si klonče?" A to je još i normalno pitanje, u inboxu
A imala sam "pacijenta" koji je bukvalno išao za svakim mojim postom i pisao "Ti si klon, ti si klon"
Onda, relativno skoro, bila mi se nakačila neka...ako je uopšte žensko...
A i ona se "ohladila".
Trenutno imam jednog aktivnog hejtera a nadam se da će se i on vremenom "otkaciti"
Strašno!Meni je jedan tražio moju sliku,javio se u privatnu prepisku,kad je dobio sliku,nestao odjednom.Vise nisam videla ni jednu njegovu objavu.Ovde ima puno nenormalnih ljudi.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top