Da li mislite da ima lažnih ljudi na internetu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Pozdrav svima,
od kada sam otvorila profil,mnogi su me nazvali fake,pa mislim da Vam je “kolega” u privatnoj prepisci,koga ste poslali forumaši,Vi koji ste mislili da sam fake,svima koji su sumnjali,pustio poruku da nisam fake,ili mozda neki dokaz.Pošto me sada više niko ne proziva da sam fake!
Nadam se da su se sada mnogi od Vas uverili i da su zadovoljni i zahvalni kolegi,koga neću imenovati,što je da tako kažem,odradio posao.
Jer malo je sumnjivo da Vas neko zanima,pa mu pustite poruku i od početka tražite neki dokaz,da bi ste utvrdili koja je osoba u pitanju!Mislim da su se sada svi uverili da jeste u pitanju jedna devojka,totalno drugačijih shvatanja.Smatram da moje teorije i razmišljanja treba da budu različita od današnjice,na neki način,jer ako se mišljenja podudaraju,svi smo deo mase,a ja ne želim da budem deo te mase!Pozdravljam ovim putem,prozivatelje forumaše i želim im sreću i jos nešto,ako ne verujete da je neka osoba stvarna,ne morate da odgovarate na njene teme na forumu.Nadam se da sam razjasnila neke stvari onima koji su insistirali.Pozdrav od Modernemire5.
 
Ja samo dokazima vjerujem, ništa rekla kazala. Mislim da ima lažnih ljudi svuda, ne samo na internetu. Ovo je veliki forum, ne bi me čudilo da ima staraca koji pišu u ženskom rodu jer im tako bolesne stvari pričinjavaju zadovoljstvo.
I ja mogu da sumnjam u Vas,jer Vi preko foruma možete da se predstavite da ste dečko,a u stvari ste čovek ili deda.Ali niko nems pravo da naziva nekoga fake,jer taj što je tako nazvan ili ta,može da misli isto za nekoga drugog.A dokaz,zavisi kakav,neko moze da da lazne dokaze,ima i takvih ljudi.Ali mislim da pre svega ljudi koji odgovaraju na neku temu,trebaju da imaju poštovanje,za onog ko je postavio temu,jer niko nije lud.Ja uvek hoću nekome da učinim,ali zašto ne poznatim likovima?Kao sto sam rekla iza svakog profila ovde na forumu,moze da bude bilo ko,ali za to treba da se uvede bolji sistem.Mislim da bi trebala da se uvedu odredjena pravila ovde,ko sme da pristupi forumu,a ko ne.Ako ne verujete,Vaš problem.NE KOMENTARIŠITE ONIM LJUDIMA KOJIMA NE VERUJETE NIKAKO!
 
Eto mene, nisam fake
6f059aee-58e2-4c48-bce3-f5d566514cbc.jpg


Malo photoshopa, ali ja sam xD
 
Trebalo bi da obraćaš, ne možeš pisati neznam jer je brže, ne gubiš vrijeme da odvojiš. Ako si došla na ovaj forum potrudi se da ga napraviš boljim, a ne gorim. Mislim to je dobro djelo?
Ok,a kako se Vi trudite da napravite forum boljim?I ostali?Tako što prozivate druge ljude,šaljete kolegu u dogovoru,nepoznatog,da započinje privatnu prepisku,pritom je jasno da ga je neko od Vas poslao.Ili tako što ne verujete?Da li činite Vi dobro delo,zapitajte se.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top