Da li mislite da ce vam dusa ici u raj?

ne znam da li se sveta obitelj, anđeli i druga ekipa miješaju među obične besmrtnike u raju. i sigurno svatko ima neku zadaću – neku drugu. jer u nečemu mora biti razlika ako si sin ili duh ili majka ili bog ili si drhteći s milošću taman prekoračio prag.

također bi bilo zanimljivo znati,
hunger.jpg
jesu li tamo goli i bosi, ili nose na sebi i sa sobom nešto drugo nego tamburicu, frulu, vijenac od poljskog cvijeća ili lovora. neki anđeli, npr. nose mačeve i trube, a neki hobiti lebde s lukom i strelicom i glazbalima.
 
Aham, VIP loža - direktno.
Nešto mislim...ako umesto knjiga tamo postoji samo drvo znanja, koliko jabuka dnevno treba da se pojede za, recimo, "Ime ruže"?
Ne huli,tamo to zabranjena knjiga...A i ako huliš-nema veze,kolena ti idu u raj garant,a za njima i ti...:lol:
Mene neš videti-nemaju reku ni jezero,drug Mrka samo napravio most...:mrgreen::hahaha:
U paklu barem ima paklenih riba!:rumenko:
 
trpim još ova religijska sranja na netu gde svaka šuša može da trtlja o tome..

ali uživo?
čim mi neko spomene raj, pakao, boga..odma šutam u jaja i kolenom mu dočekujem zube.
dosta je više
protiv te opake boleštine se treba boriti agresivno.
pa nek vide svoga boga

Da su ljudi spremni da se odreknu religije ne bi bilo potrebe za agresivnim resenjima, ali jos uvek postoji agresija i sa jedne i sa druge strane. Ne treba zaboraviti da je religija izmisljena da zastiti slabe i dok im se ne ponudi bolje verovace i branice svoju veru.
 
Ako postoji raj, mislim da ce moja dusa posle smrti otici tamo.

Ceo zivot sam vredno sakupljao zelene poene i poencice za raj...

Evo upravo sam malo pre ucinio nesto sto mi je donelo nekoliko novih poena.


Kada ste vi zadnji put zaradili poene za raj? :think:

Ako postoji raj, bilo bi lepo. Da tamo ode. Možda tamo bi uspelo, što "ovde" moja duša nije uspela da nadje. Zadrži...Ima. :) Ako je karta za raj bila količina ljubavi, kojom sam volela sve ljude kroz svoj život, koje volim i koje ću tek voleti, dokle god dišem i postojim...onda, kada kucne moj čas jednog dana, imam sigurnu kartu za "prolaz". :)
 
eh kad se setim lepih vremena...

"Kasno u noć, zavija alarm na rajskoj kapiji.
Probudi se Sv. Petar, pridje kapiji i zateče lika zaglavljenog izmedju letvica. Progundja on, "Ko si ti...gde si navalio?"
"Suljo, raznosač pica...nosim dve za Elvisa," reče lik.
A Pera zevnu, počesa guzu i reče, "Kao prvo, Elvis je još živ. Drugo, tvoje ime nije na spisku." I onda dohvati sv. malj i krupnim crvenim slovima zapečati "ODBIJEN!!" na Suljino čelo..."
 
Ako postoji raj, mislim da ce moja dusa posle smrti otici tamo.

Ceo zivot sam vredno sakupljao zelene poene i poencice za raj...

Evo upravo sam malo pre ucinio nesto sto mi je donelo nekoliko novih poena.


Kada ste vi zadnji put zaradili poene za raj? :think:



Svakako da raj i pakao postoje,i oni su na zemlji.Negde je raj,negde je pakao.Te 'mitske' price kako te negde čeka blagostanje i vatra u skladu sa onim kako si se ponašao u životu pre nego što si 'otegao papke' su priče za debile.Opšte je poznato da pobožni ljudi najgore prodju kroz život i ti religijski fanatici.
Nek svako živi život kako misli da treba,a šta će posla toga biti,niko nikada neće saznati do sam taj kad umre.Sve te religijske knjige(Biblija,Kur'an,Talmud,Tipitaka i ostale) je napisao ČOVEK,i ko zna da li je sve to ispravno?Možeš samo da veruješ u to,ili ne veruješ a čije je ispravno,pokazaće se već,jednom :mrgreen:
 
Не горди се грешни човече. Не заслужујемо ми ни корицу хлеба што једемо.

Признајеш да си безвредан АЛИ... како иде оно даље?

Embrouz Birs je tacno opisao sustinu vase molitve:
Шта је молитва?

Zahtev da zakoni svemira budu poništeni u korist jednog tražitelja, koji sam priznaje da je bezvredan.

Емброуз Бирс

Да није човечанство вековима гушено од те пошасти зване религија тј. да није тужно било би смешно.
 
Poslednja izmena:
Признајеш да си безвредан АЛИ... како иде оно даље?

Embrouz Birs je tacno opisao sustinu vase molitve:


Да није човечанство вековима гушено од те пошасти зване религија тј. да није тужно било би смешно.
Tebe baš briga-tvoj Artur je ipak stigao pre tvog rođenja,a moji zakasneli putnici za Alfa Ceti još nisu ni krenuli...Zadržalali
ih oni Vatikanski žbiri inkvizitorijski...:mrgreen:
(Imali glupa pitanja tipa:Šta ako zaista sretnu inteligentna bića,šta da rade s Adamom i Evom,a tek sa dzmijom...:eek::evil::hahaha:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top