Da li Milorad Dodik podrškom Rusiji u sukobu sa NATO paktom, stavlja budućnost Republike Srpske "na kocku"?

Da li Milorad Dodik podrškom Rusiji u sukobu sa NATO paktom, može naštetiti Republike Srpskoj?

• Da.

glasova: 6 60,0%
  • Ne.

glasova: 4 40,0%

• Ukupno glasova
    10

Grossmeister

Zainteresovan član
Poruka
458
Milorad Dodik neskriveno u svojim javnim izjavama i nastupima "drši rusku stranu" u sukobu sa NATO paktom u Ukrajini, direktno i neskriveno optužuje NATO pakt a hvali Rusiju.

Lično mislim da time čini "medvjeđu uslugu" Republici Srpskoj i da Republiku Srpsku dovodi u jako tešku i opasnu situaciju ukoliko se NATO pakt odluči da preko svojih saveznika odreaguje na terenu.

Dobro je poznato ko su saveznici NATO pakta na terenu a dobro je poznato da su ujedno saveznici NATO pakta na terenu i ljuti neprijatelji Republike Srpske.

Da li to Milorad Dodik svojom otvorenom podrškom Rusiji a protiv NATO pakta očekuje "Ukrajinizaciju" situacije u Bosni i Hercegovini ili se možda "preigrava" jer Bosna i Hercegovina ipak nije Ukrajina i nije u "ruskom dvorištu", ne graniči sa Rusijom a NATO pakt je ipak tu, preko svojih snaga u samoj Bosni i Hercegovini i okruženju Bosne i Hercegovine.

Šta ako se NATO pakt odluči za reakciju i preko svojih saveznika učini konkretne stvari da kazni neposluh koji se pokazuje od strane politike Milorada Dodika prema NATO paktu?

Možda bi bilo pametno da se Milorad Dodik prisjeti avgusta, septembra i oktobra 1995 godine i marta, aprila, maja i juna 1999 godine?

Grossmeister

Zainteresovan član
Poruka
458
Ja sam prvi pitao....

Za to da dobije treba još jedan težak ratni napor, mnogo teži nego onaj ranije i opet je upitno ko.će šta dobiti.

Pa da, nego ja imam problem sa naplatom. Ali ne brini, rešićemo ovako ili onako :kafa:

Izgleda i Milorad Dodik ima sličan problem kao i ti u ostvarenju svojih političkih ciljeva.

kentaur Nesh

Veoma poznat
Poruka
10.048
Za to da dobije treba još jedan težak ratni napor, mnogo teži nego onaj ranije i opet je upitno ko.će šta dobiti.

Izgleda i Milorad Dodik ima sličan problem kao i ti u ostvarenju svojih političkih ciljeva.
Ako se Rusi nagode sa Zapadom, nema potrebe za nivim ratnim naporima...a cini se da Zapad posustaje...a zima jos daleko...

kentaur Nesh

Veoma poznat
Poruka
10.048
Rekli su "za dvije sedmice Kijev mora pasti". Prozor je pao, Kijev nije i neće.
Kijev nije pao...Kijev nije raketiran...a nije ni bombardovan...nije ga tukla ni artiljerija....to tvojoj tupavoj glavi ne govori nista, osim da Rusi nemaju avione, rakete i topove, zar ne...

kentaur Nesh

Veoma poznat
Poruka
10.048
Jest napadan, pa kad su Ruje dobile po njušci, povukle se.
Mungose, bio je pokusaj opkoljavanja grada....sam Kijev ima blizu 4 MILIONA stanovnika, mozes li zamisliti kakve bi to vijesti i slike bile da je sam grad raketiran ili bombardovan...ukljuci bar to malo mozga sto ti je preostalo u ispranoj lubanji...

Fring

Aktivan član
Poruka
1.803
Milorad Dodik neskriveno u svojim javnim izjavama i nastupima "drši rusku stranu" u sukobu sa NATO paktom u Ukrajini, direktno i neskriveno optužuje NATO pakt a hvali Rusiju.

Lično mislim da time čini "medvjeđu uslugu" Republici Srpskoj i da Republiku Srpsku dovodi u jako tešku i opasnu situaciju ukoliko se NATO pakt odluči da preko svojih saveznika odreaguje na terenu.

Dobro je poznato ko su saveznici NATO pakta na terenu a dobro je poznato da su ujedno saveznici NATO pakta na terenu i ljuti neprijatelji Republike Srpske.

Da li to Milorad Dodik svojom otvorenom podrškom Rusiji a protiv NATO pakta očekuje "Ukrajinizaciju" situacije u Bosni i Hercegovini ili se možda "preigrava" jer Bosna i Hercegovina ipak nije Ukrajina i nije u "ruskom dvorištu", ne graniči sa Rusijom a NATO pakt je ipak tu, preko svojih snaga u samoj Bosni i Hercegovini i okruženju Bosne i Hercegovine.

Šta ako se NATO pakt odluči za reakciju i preko svojih saveznika učini konkretne stvari da kazni neposluh koji se pokazuje od strane politike Milorada Dodika prema NATO paktu?

Možda bi bilo pametno da se Milorad Dodik prisjeti avgusta, septembra i oktobra 1995 godine i marta, aprila, maja i juna 1999 godine?
Nista nije onako kako izgleda ,oni koji vladaju svijetom su velemajstori iluzija
Dodik je covjek globalista i bankstera ,doveden je na vlast nato tenkovima,Cia ga je obucavala i spremala za lidera dok je jos srpski narod u BIh bio u krvavom ratu prosoa je obuke NDI cia skole za politicke lidere
Stvarno treba biti redardiran kao Mujo,Haso ,Fata u Bosni misliti da je on neki supermen koji parira najmocnijoj sili u istoriji svijeta koja se obracunala sa velikim brojem lidera diljem svijeta koji nisu zeljeli da stave svoje zemlje u vazalni odnos i provode njihove direktive ali eto Baji ne mogu nista

Sve sto radi i govori za to dobija naloge od cia,ndi sorosa rokfelera rostilda
Kontrolisu i vlast i opoziciju u RS ,tako da ne mogu izgubiti nikako
Svijesni su da su Srbi generalo rusofili zato savjetuju baju sta da radi i govori kako nebi neko treci uletio pojavio se na politickoj sceni i preuzeo vlast ,neki stvarni ruski igrac

Grossmeister

Zainteresovan član
Poruka
458
skrin1.jpg

@tema
Samo becki konjusari furaju filozofiju da gazda moze slobodno da mu tuca zenu u nadi da ce mu dosaditi, a on zadrzati posao, timarenja konja dok mu Šolc timari zenu. :lol:

Samo vi koji bi se Rusima u debelo crijevo zavukli ne pametujte nešto drugima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.