Da li mi (forumaši) imamo drugačiji mentalni sklop?

Lepo je i ime..."Krstarica". Kao brod. :D

Da, pokušao sam da bacim pogled na "roze" forum ali se nisam tehnički snašao, meni ono ništa nije jasno kako da nađem neku temu pa sam odustao. Niti sam se učlanio.
Ovde je i tehnički bolje, sve je pregledno.
Na pravom ste mestu. Ovo je bas ono sto Vam treba. Samo danas za 999999,99999 din.
 
Razmišljao sam o maltene maniji svih nas da radimo šta- odgovaramo na pitanja.
Ja nekad provedem i tri sata na forumu radeći šta- postavljati ili odgovarati na- pitanja.

To baš zvuči mazohističko- štreberski i ne verujem da nas iko razume ko nije ni na jednom forumu nikad bio/ bila.

Da li imamo specifičan mentalni sklop?
Nista posebno. Kao i svi drugi.
 
Razmišljao sam o maltene maniji svih nas da radimo šta- odgovaramo na pitanja.
Ja nekad provedem i tri sata na forumu radeći šta- postavljati ili odgovarati na- pitanja.

To baš zvuči mazohističko- štreberski i ne verujem da nas iko razume ko nije ni na jednom forumu nikad bio/ bila.

Da li imamo specifičan mentalni sklop?
Nema ovde mnogo pitanja, nije tehnichki forum...
 
Nema ovde mnogo pitanja, nije tehnichki forum...
@bmaxa kad sam već otvorio temu o mentalnom sklopu najnovija vest je da sam tvoj klon nalog 😂
Ja ne mogu da postignem sve da stignem, malopre vidim da sam "tužni pandur" a jedva sam dokazao da nisam "klončina" od @hm337 što mi je iskreno čast.
Da, još sam jedan haker koji koristi leet speak em4j4 i žensko je, i naravno yebao sam Neprilagođenu. Koja je svojevremeno otvorila temu upravo o kopanju po tuđim životima.
To je naš mentalni sklop.
 
@bmaxa kad sam već otvorio temu o mentalnom sklopu najnovija vest je da sam tvoj klon nalog 😂
Ja ne mogu da postignem sve da stignem, malopre vidim da sam "tužni pandur" a jedva sam dokazao da nisam "klončina" od @hm337 što mi je iskreno čast.
Da, još sam jedan haker koji koristi leet speak em4j4 i žensko je, i naravno yebao sam Neprilagođenu. Koja je svojevremeno otvorila temu upravo o kopanju po tuđim životima.
To je naš mentalni sklop.
Klon nalozi se lako prepoznaju, posle nekog vremena... chovek slabo ume da glumi, a zna se da su klon nalozi potroshna roba, ili kad hotjesh
neshto gadno da kazhesh, a zhelish da sachuvash reputaciju...
 
Klon nalozi se lako prepoznaju, posle nekog vremena... chovek slabo ume da glumi, a zna se da su klon nalozi potroshna roba, ili kad hotjesh
neshto gadno da kazhesh, a zhelish da sachuvash reputaciju...
Ne mora da bude "gadno". Ja sam primetio "zapišavanje teritorije", dovoljno je da budem samo malo više aktivniji, da pored pdf religija skoknem na pdf psihologija i odma' sam njih četvoro. Znači ja sam klon od 2019, to bi stvarno bio rekord.
Već počinje da mi ide na kuratz. Ne verujem da postoje baš toliko prazni ljudi da im je zloba i izmišljanje jedini način da se ispune. Paradoks je što su konačno uspelE da dopru do mene i da me iznerviraju.
Valjda čim se čovek malo istakne stvori neprijatelje, šta znam.
 
Ne mora da bude "gadno". Ja sam primetio "zapišavanje teritorije", dovoljno je da budem samo malo više aktivniji, da pored pdf religija skoknem na pdf psihologija i odma' sam njih četvoro. Znači ja sam klon od 2019, to bi stvarno bio rekord.
Već počinje da mi ide na kuratz. Ne verujem da postoje baš toliko prazni ljudi da im je zloba i izmišljanje jedini način da se ispune. Paradoks je što su konačno uspelE da dopru do mene i da me iznerviraju.
Valjda čim se čovek malo istakne stvori neprijatelje, šta znam.
To ti je ljudsko, ako nisi u istom sklopu, klasika da te neko diskredituje, u nedostatku ostalih argumenata. Sve je to odlika niske inteligencije..
 

Back
Top