Da li ljudi vole samo da kritikuju?

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.227
citam danas clanak o keli mek gilis i gde ona prica kako nije pozvana da snima u nastavku top gana jer je matora i debela.

i sad citam malo komentare ljudi na temi

i jedna stvar mi bas onako bode oci.

kad se pojavi neka operisana, sredjena komentari pljuste kako se upropastila, kako to nije trebala da radi, kako ne mozes da pobedis prirodu, a sa druge strane kad se neka prepusti da stari dostojanstveno u skladu sa godinama bez estetskih zahvata,, farbanja kose, vodjenja racuna o kilazi odmah pljuste komentari kako se zapustila, kako je sebi to dozvolila i slicno.

da li smo mi narod kome je tesko ugoditi ili jednostavno narod koji voli da kritikuje?
 
ja sam momčić od 30 banke.
Šta odabati za odgovor :think:
a) Zabranjen ulaz MALOletnicima
b) Alo dete, ovde razgovaraju odrasli
c) Ne upadaj odraslima u razgovor
d) Ups, upalo nam dete u sobu dok smo intimni
e) Elda da si ti onaj iz pesmu Tri metera somota?!
f) Odmah izađi i ponesi sa sobom svoje igračke
g) Link na pesmu cirkus Kolorado
h) Sinko, ovako sheban će budeš i ti kad odrrasteš
valjda dođe i) Šta sam još hteo? :think:(Posle 10minuta) Setih se: Beži odavde, senilost je prenosivaaaaa
 
Šta odabati za odgovor :think:
a) Zabranjen ulaz MALOletnicima
b) Alo dete, ovde razgovaraju odrasli
c) Ne upadaj odraslima u razgovor
d) Ups, upalo nam dete u sobu dok smo intimni
e) Elda da si ti onaj iz pesmu Tri metera somota?!
f) Odmah izađi i ponesi sa sobom svoje igračke
g) Link na pesmu cirkus Kolorado
h) Sinko, ovako sheban će budeš i ti kad odrrasteš
valjda dođe i) Šta sam još hteo? :think:(Posle 10minuta) Setih se: Beži odavde, senilost je prenosivaaaaa
I) briga me. Kad boomeri dolaze na teens (do 18) , niko ne plaki.
 
Evo na primer, ja nikad ne kritikujem - ništa me ne dotiče, ladan sam ki špricer.
Jedino mi smeta što su na ovom podforumu svi matori i nešto kao zabrinuti, što se ne dobija novčana nadoknada za postovanje i još 56,998.456 drugih sitnica.
I taj špricer što spomenuh, kisela voda nešto izvetrila (ti proizvođači vode samo nešto muvaju), a vino je loša berba (a u vinariji se kleli da je najbolje, mame im ga).
Ali da kritikujem bilo šta/koga - JOK! :mrgreen:
 
citam danas clanak o keli mek gilis i gde ona prica kako nije pozvana da snima u nastavku top gana jer je matora i debela.

i sad citam malo komentare ljudi na temi

i jedna stvar mi bas onako bode oci.

kad se pojavi neka operisana, sredjena komentari pljuste kako se upropastila, kako to nije trebala da radi, kako ne mozes da pobedis prirodu, a sa druge strane kad se neka prepusti da stari dostojanstveno u skladu sa godinama bez estetskih zahvata,, farbanja kose, vodjenja racuna o kilazi odmah pljuste komentari kako se zapustila, kako je sebi to dozvolila i slicno.

da li smo mi narod kome je tesko ugoditi ili jednostavno narod koji voli da kritikuje?
svi mali kritikuju velike - moraju da nadoknade nivo sopstvene mozebitnosti u krvi.
 
Baš sam nedavno čitala članak u nekom američkom časopisu o tome kako je svet postao surov prema ženama u godinama. Ako se operišu da bi zadržale mladoliki izgled - podsmevaju im se. Ako ostare prirodno - vređaju ih što su se zapustile. Kako god da se okrene - nije dobro.
mladi ne vole (i ismevaju) stare. Vazi za oba pola. Ali to je tako kako jeste - ljudska vrsta. Opstanak.
 
Šta odabati za odgovor :think:
a) Zabranjen ulaz MALOletnicima
b) Alo dete, ovde razgovaraju odrasli
c) Ne upadaj odraslima u razgovor
d) Ups, upalo nam dete u sobu dok smo intimni
e) Elda da si ti onaj iz pesmu Tri metera somota?!
f) Odmah izađi i ponesi sa sobom svoje igračke
g) Link na pesmu cirkus Kolorado
h) Sinko, ovako sheban će budeš i ti kad odrrasteš
valjda dođe i) Šta sam još hteo? :think:(Posle 10minuta) Setih se: Beži odavde, senilost je prenosivaaaaa
predlog:

osecas li se starije nego sto jesi ?
 
citam danas clanak o keli mek gilis i gde ona prica kako nije pozvana da snima u nastavku top gana jer je matora i debela.

i sad citam malo komentare ljudi na temi

i jedna stvar mi bas onako bode oci.

kad se pojavi neka operisana, sredjena komentari pljuste kako se upropastila, kako to nije trebala da radi, kako ne mozes da pobedis prirodu, a sa druge strane kad se neka prepusti da stari dostojanstveno u skladu sa godinama bez estetskih zahvata,, farbanja kose, vodjenja racuna o kilazi odmah pljuste komentari kako se zapustila, kako je sebi to dozvolila i slicno.

da li smo mi narod kome je tesko ugoditi ili jednostavno narod koji voli da kritikuje?
Šteta što ti što pišu takve komentare nemaju ogledala po kući. Stvarno se preteruje sa tim glupostima oko nečijeg izgleda. Sve mora da izgleda "savršeno", zategnuto, sa nogama od dva metra, ustima ko začuđene majmunice, nema stomačića, celulita, krivih nožica...takve bre treba saraniti. Ovom zemljom mogu samo da hodaju lepotice i lepotani. Sramota je da se ostari i da izgledaš u skladu sa svojim godinama. Bolje je ono, imaš sedamdeset, operišeš se jedno dvadeset puta i možeš opet u srednju školu, budeš opet tinejdžerka.
 

Back
Top