Samsonight
Elita
- Poruka
- 18.230
Dok nisam naišla na sopstveni ogledalo u nekom, odustajala sam za svaku beznačajnu sitnicu, a sad bi mi odustajanje predstavljalo kao da dižem ruke i od sebe...odustajete od nekoga? Ako ima hemije ne mislim samo na fizicku, ako se razumete i ako osetite da tu ima nesto zasto se povlacite?
Sta je to sto presudi da eto ipak ne zelite nista sa tom nekom osobom?
![]()
