Da li lako...

..odustajete od nekoga? Ako ima hemije ne mislim samo na fizicku, ako se razumete i ako osetite da tu ima nesto zasto se povlacite?

Sta je to sto presudi da eto ipak ne zelite nista sa tom nekom osobom?

2365551piy4rxc3lj.gif
Dok nisam naišla na sopstveni ogledalo u nekom, odustajala sam za svaku beznačajnu sitnicu, a sad bi mi odustajanje predstavljalo kao da dižem ruke i od sebe.
 
..odustajete od nekoga? Ako ima hemije ne mislim samo na fizicku, ako se razumete i ako osetite da tu ima nesto zasto se povlacite?

Sta je to sto presudi da eto ipak ne zelite nista sa tom nekom osobom?

2365551piy4rxc3lj.gif
Povlačim se kad i ako se pojavi sumnja da nisam jedina kojoj poklanja pažnju, nisam borac u tom smislu...odma bataljujem...:lol:
 
..odustajete od nekoga? Ako ima hemije ne mislim samo na fizicku, ako se razumete i ako osetite da tu ima nesto zasto se povlacite?

Sta je to sto presudi da eto ipak ne zelite nista sa tom nekom osobom?

2365551piy4rxc3lj.gif
Да. Када она нема хемије према мени и када тврди пазар, све је то губљење времена на лажне и небитне људе.
 

Back
Top