Da li lako...

Marija Guadalupe

Ističe se
Poruka
2.062
..odustajete od nekoga? Ako ima hemije ne mislim samo na fizicku, ako se razumete i ako osetite da tu ima nesto zasto se povlacite?

Sta je to sto presudi da eto ipak ne zelite nista sa tom nekom osobom?

2365551piy4rxc3lj.gif
 

Back
Top