da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?

  • Začetnik teme Mala sirena
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni jedno osto...to jes njoj je osto...

...ona se malo napnula, ja malo zabrčkao i rešen proglem...

i meni, tj. i njoj... prcali smo se dugo i na kraju je bilo ono, samo napred-nazad, smor. I u jenom trenutku videh da mi je go :( rekao sam: "o-o".

Malo sam zavukao prstice, i izvadio...ziv i zdrav.

davno to bilo. Ne koristim kapice, ima 3-4 godine
 
pa bas i nema smisla tema...verujem da se autorka tema vec mnogo puta jeebala sa svojim deckom od 2003ce i da su provalili da kondom ne otpada tako lako...mislim,bilo bi glupo da 7 godina ceka neki konstruktivan predlog kako da im ne spadne...

Mislim da bi nekom drugom pomoglo, nisam ni mislila na postavljačicu, nemoj odmah da skačeš u oči sa tvojim neumesnim komentarima.z:hm:
 
Ma jos bolje uzmi selotejp traku - onu siru i bas na kraju,tj.na pocetku kondoma izvrti,zalepi,bar pola metra - ili vise,sto zavisi od obima ...izlepi ga dobro,stisni malo,a zatim ostatak obmotaj oko struka,pa medju prepone,pa oko desne butine,pa leve,i opet oko struka,i nema da spadne sigurno

Koji je tebi q, pa otvaras stare teme?!

Postavi novu, bre!
 
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala

Zalepi mu super lepkom, loctite... i nema greške z:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top