Da li je za vas 25 godina matoro?

  • Začetnik teme Začetnik teme BB77Q
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
A šta ako ja od 65 izgledam kao od 55, a žena od 45 izgleda kao 50, onda smo smanjili jaz? Ko odlučuje o godinama? Da li lična karta presuđuje? Šta ako oboje ne znamo koliko imamo godina? Šta ako i dalje ja imam 45 a izgledam kao da imam 35 a ona 25, kako ćemo znati? Ne moramo da znamo. Treba valjda da se volimo. Kakva ti je to logika?
Ma,mozes ti izgledati kao Apolon i obratno,razlika ostaje.
Ona je iskustvena,ako nista drugo.
Izgled je najmanje bitan.
A ti od 65 nikako ne mozes izgledati deset godina mladje.
Niko nikad ne moze izgledati deset godina mladje.Mozda pet.Ostalo se ipak vidi.
Ti si njoj tata,a ne partner.To ne mora biti svjesno.
Evo npr.meni svi kazu da izgledam mladje nego sto imam godina...ali jbg.ja ZNAM da ipak nisam mladja. :)
To je ono sto pojedini muskarci ne kapiraju.
Misle da ako idu u teretanu,mogu se porediti sa dvadesetogodisnjacima.:))
 
Poslednja izmena:
Ne opterecujte mlade bezveze vi matorci. :)
35 godina je itekako mladost.Osvrnite se malo oko sebe.
Kad se sjetim kako su mi nekad kad sam imala 29 godina govorili da sam matora,a ja im,budala,vjerovala :))
To je samo bila zavist.
I nikad to nisu rekli mladji od mene,samo stariji.
 
Tačno sam sigurna da svaka dvadesetpetogodišnjakinja mašta da bude sa likom koji smatra da su farmerke odjeća za oko štale (tvoje riječi)
1000516365.jpg
 

Back
Top