Da li je za vas 25 godina matoro?

  • Začetnik teme Začetnik teme BB77Q
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Ne.Isto je.Tata od 65,kcerka od 45.
Ili ti mislis da je isto imati 65 i 45?
A šta ako ja od 65 izgledam kao od 55, a žena od 45 izgleda kao 50, onda smo smanjili jaz? Ko odlučuje o godinama? Da li lična karta presuđuje? Šta ako oboje ne znamo koliko imamo godina? Šta ako i dalje ja imam 45 a izgledam kao da imam 35 a ona 25, kako ćemo znati? Ne moramo da znamo. Treba valjda da se volimo. Kakva ti je to logika?
 

Back
Top