Da li je Vučić izdajnik države?

Briselski sporazum nije prodaja teritorije, jer Srbija tu vlast realno nema još od 1999.Možeš da kažeš da je loše, ali nema priznanjai nema predaje a to znači da nije to što pokušavaš da predstaviš..
Србија је имала контролу Северног дела КиМ, Шиптари нису ни могли ни смели да уђу до доласка Вучића. Косово је признато прихватањем документације, царине, границе и полагањем заклетве држави Косово.
 
1000011983.jpg
 
Nije činjenica nego tvoj zaključak.To što ti vidiš da je radio za Kosovo je politička interpretacija Aleksandar Vučić ništa nije formalno priznao niti potpisao predaju teritorije a bez toga nema izdaje, nego samo tvoj politički stav.
Пасош ништа?
Граница ништа?
Терање Срба да покажу заклетву Косову ништа?
 
Ovo što si okačio je poluinformacija upakovana kao dokaz...Granice’ iz 2012 nisu državne granice nego administrativni prelazi to postoji još od posle rata na Kosovu i to nije nikakav akt priznanja niti ‘davanje Kosova’, nego tehničko uređivanje prelaza da ljudi i roba mogu da prolaze.
Ako već hoćeš ozbiljnu raspravu, razdvoji propagandu od činjenica
 
Ovo što si okačio je poluinformacija upakovana kao dokaz...Granice’ iz 2012 nisu državne granice nego administrativni prelazi to postoji još od posle rata na Kosovu i to nije nikakav akt priznanja niti ‘davanje Kosova’, nego tehničko uređivanje prelaza da ljudi i roba mogu da prolaze.
Ako već hoćeš ozbiljnu raspravu, razdvoji propagandu od činjenica
До тада је био Административан прелаз, сада је граница.

Јел постоји и која друга земља на свету да признаје све од друге државе а не признаје другу државу?

Шта је остало од српске државности доле?

До 2012-е је северни део бео интегрисан са Београдом, јел интегрисан сада?

niko ih nije terao da poloze zakletvu, sami su pristali na takvr uslove
Па сад, мафијаши који тероришу народ доле. Наравно и Српска Листа.
 
СНС мафија.

Издајничка багра.

Усташе.

Кад потпуно распродају Србију, вратиће се у своје Хрватске и Босне, чије пасоше имају, и престаће да се праве Срби.

Исто као и тата им Шешељ Вјекослав.
 
Šta je ostalo dole? Malo, i to je problem. Ali to nije nastalo 2012 preko noći, nego je posledica mnogo ranijih događaja
До доласка Вучића, имали смо наше општине, здравство, полицију, просвету, цивилну заштиту, динар, слободу кретања барем у северном делу, Газиводе итд итд.
Сад није остало ништа због мудре политике.
 
Nije činjenica nego tvoj zaključak.To što ti vidiš da je radio za Kosovo je politička interpretacija Aleksandar Vučić ništa nije formalno priznao niti potpisao predaju teritorije a bez toga nema izdaje, nego samo tvoj politički stav.
Potpisivanje sporazuma je direktno krsenje ustava Srbije a to jeste izdaja.
Nema drugacijeg tumacenja.
Na tom ustavu se zakleo kada je preuzimao funkciju predsednika
 
До доласка Вучића, имали смо наше општине, здравство, полицију, просвету, цивилну заштиту, динар, слободу кретања барем у северном делу, Газиводе итд итд.
Сад није остало ништа због мудре политике.
Nije baš ništa, imaš i dalje škole i zdravstvo finansirano iz Beograda, plate, institucije koje rade u tom okviru.
 

Back
Top