Da li je Vucic ikada bio u duelu??

Autorska tema.

Nikada nisam gledao Vucica u nekom TV duelu sa politickim protivnicima, zasto?

Jel moguce da je bas toliko nemocan i los kao npr. Brnabic i Sapic?

Ja znam da ne moze svako da bude govornik i da se snadje u realnom vremenu bez pripremljenih pitanja ali cak ni ono kad je pred izbore...kako ide u USA debata itd. a njega nigde?

ZASTO?!
Bio je ranije u duelima. Gledao sam ga . Pojeo je protivnike ko da su nista. Obrisao pod sa njima. Znaci da moze , ali nece. Ko da mu sedi sa druge strane stola? Neka kreatura koja se nasmrkala belog i neartikulisano kmeci? Pa ko normalan bi sebi dozvolio da sedi za stolom za kojim sede narkomani koji su u ekstazi grcenja mozdanih vijuga?

Схвата да је опозиција шамар за пристојност.
Проблем је што опозиција нема неко решење већ само њега напада.
Hteo sam da izadjem na izbore da glasam protiv Vucica, cisto ono da promeni se garnitura. Ali onda sam pogledao ko je sve u ponudi. Nije mi ni bitno, medjutim… nema za koga da se glasa. Sve neki degenerici koji imaju neki ozbiljan psiholoski problem. A onda se pored Sergeja pojavilo jos “nasmrkanih likova” . Da glasam za nekoga ko je narkoman da mi odredjuje sudbinu, ne hvala. Bolje mi je da sedim kuci. A i to ime … Sergej … mislim Ser-gej ….. oćaj

Za promenu bi mogla pokušati vođenje razgovora o lepoj književnosti ili da igraju kriket , bridž, mogli bi puštati gramofon i raspravljati o klasici rocka, i zaplesati ....
С ким да води Дијалог?
Са неписменом Дијаболом која ти глуми и ЛАЖЕ,ЛАЖЕ како је завршио Правни о року са 10-ком кад цела Земља зна да му Диплома поклоњена..или је купио,небитно.

Нико није могао да претпостави да ће се од онаквог преданог опозиционара родити такав Велеиздајник,смрдљиви лопов и лажовчина.
Стварно је било битно да се жути скину,тада.
Cemu predan...? Kartonu i kiosku...? :P
Ajde be izadji iz te flase, leba ti... :cool:
Srbi su neki cudan narod.
Prvo diktatora dovedu na vlast pa onda kukaju iz sve glasa kako im nevalja.
Pa bre ako vam nevalja sto ga ne sklonite nego opet glasate za njega.
:hahaha:
Englez, vazi.. :ok::cool:;)

Autorska tema.

Ja znam da ne moze svako da bude govornik i da se snadje u realnom vremenu bez pripremljenih pitanja ali cak ni ono kad je pred izbore...kako ide u USA debata itd. a njega nigde?

ZASTO?!
on ima stalno duele sa imaginarnim protivnicima...može mu se očigledno.... to prolazi kod nekih ljudi kojima treba kult ličnosti...

...
ZASTO?!

Ja sam ga gledao sa Čedom u duelu pre najmanje 20 godina.

Čeda je bio ubistven toliko, da je Vučić dobio visok pritisak, i bilo mu je jako loše, da je čak Čeda u sred emisije izrazio žaljenje, ali da mora da kaže istinu ... bla, bla, truć, truć.

To isto je Milica uradila Čedi sad nedavno, pa je besno izjavio da će se zbog nje vratiti u politiku ...

Jes, kad bi to moglo tako...

Da, treba reći da je takođe skoro Krle bezobraznog Ćutu zakopao u zemlju bez ijedne uvrede. Ima na YouTubu, TV Tanjug, čini mi se.

Obavezno pogledati i ulepšati sebi dan.

Autorska tema.

ZASTO?!
Od kada je dosao na vlast NE.
On ima duele samo u svojoj glavi a i vrlo cesto protiv novinara kada postave neugodna pitanja, tada do izrazaja dolazi ona cuvena radikalska bahatost.

Autorska tema.

Легенда каже да је на Б92 код Оље Бећковић био у дуелу.

ZASTO?!
Страх. Да ће испасти као Брнабић пред Тадићем.

Back