Da li je Vucic ikada bio u duelu??

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
90.384
Autorska tema.

Nikada nisam gledao Vucica u nekom TV duelu sa politickim protivnicima, zasto?

Jel moguce da je bas toliko nemocan i los kao npr. Brnabic i Sapic?

Ja znam da ne moze svako da bude govornik i da se snadje u realnom vremenu bez pripremljenih pitanja ali cak ni ono kad je pred izbore...kako ide u USA debata itd. a njega nigde?

ZASTO?!

Da li mu je tada bilo lakse da napada a sada je tesko da odbrani sve afere i lazi koje je izrekao a mediji prave clanke o kolicini istih???
Teško da bi njemu neko mogao iz opozicije da sparinguje u duelu. Gledao sam ga nekoliko puta,.. bezobrazan (poput Šešelja), drzak, bučan, neverovatan glumac, bistrog uma. Ne haje puno ni za pitanja, menja temu, zamenjuje teze,.. pa pogledaj kako se ponaša i šta odgovara novinarima...

Teško da bi njemu neko mogao iz opozicije da sparinguje u duelu. Gledao sam ga nekoliko puta,.. bezobrazan (poput Šešelja), drzak, bučan, neverovatan glumac, bistrog uma. Ne haje puno ni za pitanja, menja temu, zamenjuje teze,.. pa pogledaj kako se ponaša i šta odgovara novinarima...
Dobro ali to normalan gledalac skonta, koja je fora da izbegnes pitanja, menjas teme... To sto odgovara novinarima, jedino N1 ga iznenadi nekada i tu je samo bezobrazad i nista ne odgovori.

Autorska tema.
Ja znam da ne moze svako da bude govornik i da se snadje u realnom vremenu bez pripremljenih pitanja ali cak ni ono kad je pred izbore...kako ide u USA debata itd. a njega nigde?
ZASTO?!
Zato što je umešan u toliko kriminalnih aktivnosti, od lopovluka, zataškavanja ubistava, reketiranja, ... do ubistava političkih protivnika, da mu psiha ne bi podnela javno iznošenje tih stvari na TV sa nac. frekvencijom.
Naravno, kada bi bio u duelu sa nekim pravim Srbinom, a ne sa Hilovim potrčcima koji moraju da ga maze i paze dok ne završi posao oko Kosova, ili dopeliscima poput čuvenih "anal(n)itičara, Šekija ćosavog, i sl.

Odgovorio je nekada novinarima?
A da - misliš na Gocu Uzelac?

Autorska tema.

ZASTO?!
Jeste. Ali dok je bio opoziicija. Tada ga je svako tukao u duelima. Čak i Savo Milošević

Jeste. Ali dok je bio opoziicija. Tada ga je svako tukao u duelima. Čak i Savo Milošević
И Ђилас га туко на Пинку у Финалу неке Емисије где се гласало путем Гласова Гледелаца,где је чак довео и своју 3-годишњу Милицу(ћерку) како би се народ умилостивио .
кад је изгубио,онда је своју ћерку зграбио ту из Публике и без Поздрава и Честитања Победнику једноставно онако бесан напустио Студио,без Речи БИЛО КОМЕ...
Некултура бре..био мали скандал тада..
неке 2010 Год...
тако нешто :lol:

И Ђилас га туко на Пинку у Финалу неке Емисије где се гласало путем Гласова Гледелаца,где је чак довео и своју 3-годишњу Милицу(ћерку) како би се народ умилостивио .
кад је изгубио,онда је своју ћерку зграбио ту из Публике и без Поздрава и Честитања Победнику једноставно онако бесан напустио Студио,без Речи БИЛО КОМЕ...
Некултура бре..био мали скандал тада..
неке 2010 Год...
тако нешто :lol:
Klasičan pajser

Srbi su neki cudan narod.
Prvo diktatora dovedu na vlast pa onda kukaju iz sve glasa kako im nevalja.
Pa bre ako vam nevalja sto ga ne sklonite nego samo kukate ko neke seka perse.
:hahaha:
Нико није могао да претпостави да ће се од онаквог преданог опозиционара родити такав Велеиздајник,смрдљиви лопов и лажовчина.
Стварно је било битно да се жути скину,тада.

Autorska tema.

ZASTO?!

Схвата да је опозиција шамар за пристојност.
Проблем је што опозиција нема неко решење већ само њега напада.

Back