Da li je Vučić heroj ili izdajnik?

Da li je Vučić heroj ili izdajnik?

  • Heroj

    glasova: 6 15,8%
  • Izdajnik

    glasova: 32 84,2%

  • Ukupno glasova
    38
Шта причаш ти будало?
Ти у Земљи Србији НЕ МОЖЕШ ништа да средиш ако ниси Члан Странке!
Инфлација нам 120%- он нам прича о 30%!
Хапсе се људи,Новинари који имају Критички Став према њему!
Ослобађају се његови Људи који су у тешким криминалним Радњама!
Имамо Минималну цену 1 сата радног времена од неких 135 дин . који не може да покрије ни 1/4 потрошачке Корпе.
Распродаје нам Земљу ,српску Територију..
Ове године имаћеш 3 поскупљења Струје по 8 %..3 пута 8 =24% у Земљи која може пола Европе опуштено да снабдева струјом.
И онда те намерно толико унереди да наступа оно: САмо ме нахрани Господару и бићи ти веран Роб-.
TACNO!!!
 
Vucic preko 10. godina vlada Srbijom, sa podrskom od preko 60% gradjana Srbije i svakodnevno na na svim kanalima, novinama i portalima Srbije. On je gradio autoputeve, obnovio voz, doveo strane kompanije u Srbiju, i finansirao prve filmove o bitnim nacionalnim temama poput Oluje i Jasenovca. Ali s druge strane, on je okrivljen za mnoge afere, za megalomansko-diktatorsko ponasanje, nedostojanstven/sluganski pristup prema zapadu, za trovanje i zaglupljivanje naroda Srbije sa rijalitijom/pinkom, i za postepeno odricanje Kosova i Metohije. Danas Vucic oblikuje zivot Srbije u svakom smislu i postojao je neka vrsta ,,brenda", i sinonim za Srbiju.

Da li je po vama Vucic heroj ili izdajnik Srbije?


Сви хероји су мртви .. Вучић је жив .....Сабери 1 и 1
 
Пуца НАМА У СУШТИНИ за те бусеве и кривудаве Путеве,Поето мој романтични :hahaha:

Ја желим,ја захтевам да ми плата(ИЛИ ТИ ОВАЈ мИНИМАЛАЦ), покрива бар 3/4 потрошачке Корпе јер
ти НИКОМЕ не мош се обратиш у зЕМЉИ ЗА ПОМОЋ ,кад ти истекне 6 месеци Бироа.

Онда не би било потребе да нам каче сад -ЗУЈАЛИЦЕ- НА путере,јестива Уља,колаче и сл. по прехрамбеним продавницама,
знаш ..Песниче проходни са мањком серпентина?

У француској је издатак за храну скочио са 14% наднице на 25% и Французи руше лош по њих систем

а ти сматраш да је 75% црвена линија ?!
 
Nemamo čak ni taj izbor. Samo da nam ne dođe gori od Vučića. Vučića bar znamo.

Дошли су гори ..На све стране граде зградурине ..руше ... инфаструктуру ће да финаирају из кредита који ће дизати на основу пореске касе...

Неки дан на врашару видели су се они који владају Вучићем ...

Грдно се варате када мислите да је Вучић владалац

Он је један шарлатан који само скреће пажњу
 
Дошли су гори ..На све стране граде зградурине ..руше ... инфаструктуру ће да финаирају из кредита који ће дизати на основу пореске касе...

Неки дан на врашару видели су се они који владају Вучићем ...

Грдно се варате када мислите да је Вучић владалац

Он је један шарлатан који само скреће пажњу
Tužno je to što nemamo boljeg od njega.
 
To vise govori o "narodu".
Mislis o penzionerima koji skacu od srece za litru ulja i **** im se ko je na vlasti.Oni jadnici sto skupljaju glasove po kucama bez osnovne skole svi su pozaposljavani u drzavnim firmama,lik koga znam kao parking kontrolora i ne ume ni da cita,sad je gradjevinski inspektor ide pise kazne ljudima jer su trotoari neravni.To i jeste sustina rada stranke,zaposli sto vise debila jer takvi nisu u stanju da skontaju mahinacije,i posle je najlakse na njih da svalis krivicu.
 
Tužno je to što nemamo boljeg od njega.

Како немамо ?

Па ево овога муфљуза који све нас имева сваки петак под маском да се руга Вужићу..Ма он је најбољи .. све уме да среди.

Никад ништа у средњој није знао .. Имао кечева гомилу и прошао на ругање.

Зато што Србија толерише овакве скотове ми сви и јесмо где смо

Један пропалитет у школи се свима нама руга сваки викенд заједно са 4 кретена заостала у пубертету заувек

Ове наводне 'бунџије' су део једних репресалја које показују да наводно 'само тераш свој фазон' и све је супер ....

Србија је једнабедна и јадна земља које је легло паразитима и лешинарима свих врста

ivanivanovic.jpg
1679726130727.jpeg
 
Како немамо ?

Па ево овога муљуза који све нас имева сваки петак под маском да се руга Вужићу

Један пропалитет у школи се свима нама руга сваки викенд заједно са 4 кретена заостала у пубертету заувек

Ове наводне 'бунџије' су део једних репресалја које показују да наводно 'само тераш свој фазон' и све је супер ....

Србија је једнабедна и јадна земља које је легло паразитима и лешинарима свих врста

ivanivanovic.jpg
Pogledajte prilog 1316008
Ne bih im dao ni da budu predsednici kućnog savete, a kamo li nešto više.
 
Ne bih im dao ni da budu predsednici kućnog savete, a kamo li nešto više.

Таквим олошима и треба дати да виде која је мука ...

Имају маме до 50'тих година који им спремају пола киле сланога и пола киле слаткога доручка ...

А онда жене ..

За све су криве жене што множе овакву гамад и оджавају их у животу
 
Mislis o penzionerima koji skacu od srece za litru ulja i **** im se ko je na vlasti.Oni jadnici sto skupljaju glasove po kucama bez osnovne skole svi su pozaposljavani u drzavnim firmama,lik koga znam kao parking kontrolora i ne ume ni da cita,sad je gradjevinski inspektor ide pise kazne ljudima jer su trotoari neravni.To i jeste sustina rada stranke,zaposli sto vise debila jer takvi nisu u stanju da skontaju mahinacije,i posle je najlakse na njih da svalis krivicu.
Tacno tako. Zato sam narod stavio pod navodnicima.
 
Да поновим

Не може он да буде херој
јер и на радиште и на ратиште друге шаље

Нити може да буде издајник
јер иза сваке одлуке коју донесе стоји већина Срба

Он може да буде добар или лош машиновођа српског воза,
мада треба имати у виду да су пруге давно направљене
нема ту пуно лево-десно ... Нема уопште !!!

Оно што може
то је да гради брже и сигурније пруге,
али пошто то пуно кошта мора да сарађује са машиновођама у окружењу,
па и шире !
 
...
За све су криве жене што множе овакву гамад и оджавају их у животу

Ти си баш много исфрустриран
значи да си баш повређен,
дође ми те жао.

Није бре све пропало, дигни главу !
Сви су у есенесу, моћни су и деле добит !?

Учлани се и ти
или бар своје постојање немој да конфронтираш са њиховим.

Не знам како другачије да ти помогнем
сем саветом :

Прилагоди се !
 
Вама је крив Вучић и држава зато што вам не дају новац, то је ваш проблем. Јесте заслужили тај новац ?
Odakle Vucicu i *drzavi* novac? Je l oni nesto stvaraju i prodaju pa zarade novac?
Tvoj problem je sto ne znas nista a zelis da *imas stav* i da ga *objavis svetu*
 
Вучић је херој. Да сам на његовом месту пружио бих вам још веће сиромаштво, да вам стандард квалитетног живота постане кришка хлеба за вечеру и ништа више. Мој деда се купао хладном водом, живео у старој кући која је била напревљена од блата и трске, јео дневно три иста оброка: хлеб и чај. И је л' му фалило шта ? Није, наравно да није... Ви сте много размажени, само кукате к'о неке... да се не изражавам... Хоћете да пушите цигарете, хоћете да пијете алкогол, да се дрогирате, па не може... И то ''не може'' ваc мучи.

brate moja baba se vozila u fijakeru
zabole me za tvog dedu sirotinju!
al zaista vi sirotinja ste navikli da vas gaze i da tražite još!
mi gospoda nismo a i nećemo i zato i jesmo gospoda!
 
Vucica narod podrzava iz vise razloga.

1. mi i dalje mislimo da za 90te nije nikakva krivica do nas i da nam je nanesena stravicna nepravda
2. vladavina DOS-a 2000-2012 nije popularna jer to je bio tranzicioni period

Vucic je dosao na gotovo kad je nasa zemlja vec zatvorila pitanje Haga i pocela pristup EU, vize su ukinute i sl.

On je stvarno uspeo da pokrene neki vid obnove skola, bolnica narocito puteva infrastrukture a to mu je pametno jer to narod uvek podrzava.

Nivo plata za vreme Vucica isto je porastao.

Vucic vodi vise racuna i vise se povezuje sa Srbima u regionu.

Nazalost Vucic je potpuno razorio politiku, ustav, radi sta hoce.

Sto se tice Kosova, radi sta mora.
 

Back
Top